Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Két gyerkőcöm van, mindkettő császárral született. A nagyobbik medencevégű volt, így nem volt kérdés. A kisebb befordult, viszont nem indult meg időre a szülés, méhszáj teljesen zárt volt, több mint 4 kg volt. Szerettem volna természetes úton szülni, és nagyon bánt, hogy nem sikerült. Egyikkel sem volt egyetlen fájásom sem, fogalmam sincs, hogy milyen lehet szülni. Magamat hibáztatom, ha kicsit vártunk volna, hátha beindult volna magától a folyamat. Közben az is megfordult a fejemben, lehet hogy ilyen típus vagyok, hogy "nem tudok szülni"?
2012. máj. 24. 14:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

18:16:

Tudom, hogy nem ez számít, és teljesen igazad van, túl van dimenzionálva ugyanúgy, mint a szoptatás is. Ha nem szoptatsz min. 6 hónapos korig, akkor nem érsz semmit sem. Na hát ez sem ment nálam. :( Férjemnek mindig kifakadok, hogy milyen rossz érzés, de ő nem érti meg, ezt csak egy Nő-ANYA értheti.

2012. máj. 24. 22:20
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem a második császár után derült ki, hogy az elsőnél elájulhattam, mert teljesen kiesik a műtétből kb 15 perc. első szülés után 1,5 évvel volt egy álmom, utána kezdtem el gondolkodni az eseményeken, és most vált világossá, hogy jól gondoltam. Persze az orvosok nem mondtak akkor semmit. :(
2012. máj. 24. 22:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Az alma nem esik messze a fájától!
2012. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!