Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor nyerte vissza régi...

Ki mikor nyerte vissza régi alakját a szülés után?

Figyelt kérdés
Tettél-e bármit hogy ez minél hamarabb bekövetkezzen (diéta, sport..stb.)?
2009. jún. 23. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Mindkét esetben a gyerek 3 éves korában. Addig szoptattam, így a diéta ki volt lőve. Viszont szoptatás abbahagyása után 1 hónappal már minden a régi volt. :D
2009. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes dolog. 4 hónapja szültem, már 99%-ban a régi vagyok. 13 kg-ot híztam.

Mivel szoptatok, komoly sport nem jöhet szóba, de nem is bírnám, mert olyan kimerült vagyok. Lényeg, hogy egy időben hulahopp karikáztam, de az égvilágon semmi nem történt, így abbahagytam. Nemrég magától elindult lefelé a súlyom, úgy hogy nem teszek érte semmit, de azért odafigyelek, hogy reális mennyiséget egyek.

2009. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs 4 hónapja, hogy szültem, de a felszedett 17 kiló mind lement, pedig nem tettem érte semmit. Most hogy fogyózok egy deka nem akar lemenni.
2009. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 4 hónapja szültem, 20 kilót szedtem fel. Ebből már 6 hét után lement 15, mára 2 kiló van rajtam. Nem tudom miért bár lehet, hogy a sok víz segít (napi 3L)mert én aztán nem mozgok. Bőven elég a baba meg a házimunka. Így is örülök már, hogy végre este van.

Viszont a régi talán már soha nem leszek. A melleim már most iszonyúan lógnak pedig még szoptatok.:( Meg úgy lóg rajtam a bőr. Mondjuk nem csoda...20 kiló fogyás után.:/

2009. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én még csak 2 hónapja szültem, és nagyon zavar hogy dagadt vagyok (én annak látom magam, mások szerint nem vészes). A terhesség alatt 22 kg-t híztam abból már 10 lement az első 2-3 hétben, de úgy érzem hogy soha nem megy le a többi. Jelenleg 75 kg vagyok a 165 cm-hez, és nagyon vágyom már a 65 kg-s súlyra, de ha 60 lenne akkor lennék a legboldogabb. Csak érdekelt hogy nagyjából mire számítsak, mikor megy le.
2009. jún. 23. 22:09
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapja szültem, vékonyabb voltam, mikor kijöttem a kórházból, mint a terhesség előtt, most viszon, nem kilóban, de külsőleg, van rajtam felesleg. Főleg hasamon, csípőmön. Szoptatok. Azt mondták, ha már nem szopik a baba minden normál lesz, vannal nők, akiknek kell a szoptatáshoz 1-2 xtra réteg.

Ez van. MAjd eljön a mi időnk.

2009. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 26kg-t híztam, most lesz 8 hónapos a lányom, kb. 1 hónapja fogytam le. Kicsit szégyenlem magam, mert Én diétáztam, zsírégető gyógyteát ittam és keményen futottam-, aminek meg is lett a következménye,mert szétment a térdem- a szoptatás alatt, nem is volt elég tejem.
2009. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,én 172cm vagyok, most 65kg.Végülis 3kg még van rajtam, de ha rendbejön a térdem, futok majd.

Képzeld, én annyira hájasnak gondoltam magam, meg undoritonak, h nem vittem ki a gyereket sétálni, mert h mit gondolnak rólam, mert nem mertem a boltba édességet venni,. mert biztos azt gondolják, h zabálna a disznó.

Tudom, beteges, főleg h anyaként irom ezt, de sajnos nagyon fontos már a külső. Mikor hazamentem a kórházból, sírtam mikor tükörbenéztem.

Ezután abba biztos vagyok, h a következő babánál, nem eszek csokit, akármennyire is kivános leszek:D

2009. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Megáll az eszem, komolyan... Ezért feláldoztad a szoptatást? Már bocs, de ez hatalmas önzőség volt a részedről.
2009. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak félig-meddig áldoztam fel.

Kapott mellé tápszert. Mostmár tápszer nem kell, reggel-este szopik, napközbe eszik mindent.

2009. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!