Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj? Ha valaki szül?...

Nagyon fáj? Ha valaki szül? Milyen érzés? Hogy fér ki egy kis lyukon egy nagy baba?!

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 18:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ahogy írta Nulli is: minden egyénfüggő.


Ezek a negatív tapasztalatok, amik miatt a kérdező most valszeg kicsit rosszul érzi magát.

De mi van, ha ő a könnyen szülők táborába tartozik? Akkor most szerezve lett neki jó pár kellemetlen, félelemmel teli perc, vagy óra

2012. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az meg az erdekes, hogy a legtobb nem szult ismerosom meg van rola gyozodve, hogy az faj, amikor jon ki a gyerek es a szulo nok a huvelyfajdalom miatt orditanak a filmeken.

Holott nekem speciel az a resz mar nem fajt egyaltalan, csak nagyon, de nagyon nehez volt fizikailag, nagyon nagy erokifejtest igenyelt. A vajudas a durva, az faj igazan, ami kintrol nezve nem us latvanyos.

Mondjuk nekem volt mar regen gyomorhurutom, amit nem nezettem meg honapokon at es napi szintu gorcsok utan n fekely lett belole. Az mondjuk nekem jobban fajt, akkor rendszeresen el is ajultam a fajdalomtol, szuleskor meg nem. De az ertelmetlen fajdalom volt, a szules meg nem az, ezert is ismeteljuk meg konnyebben. :)

Az is hihetetlen, hogy a lyukon kifer, en mai napig nem tudom elkepzelni, a ferjem gyozkod, hogy higyjem el: mindket gyerek ott jott ki.

Az is hihetetlen, hogy vagasim sem volt es repedesem sem es szules utan ot perccel semmi, de semmi nem fajt.

2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!