Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+4 kismama vagyok. Az UH-on...

36+4 kismama vagyok. Az UH-on ma azt mondták, hogy a baba becsült súlya 3400 gramm. Másnak mennyi súlyt becsültek és mennyivel született a baba?

Figyelt kérdés
Tényleg 4 kg feletti babára számítsak?

2012. ápr. 3. 15:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
21:54 köszi:-))
2012. ápr. 4. 03:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudják megbecsülni a baba súját nekem a 36. uh-n azt mondták hogy, a baba 4260 gramm én teljesen kész voltam mondtam a páromnak is meg magamat idegesítettem vele hogy nem fogom tudni megszülni. a 38. heti uh-n azt mondták hogy a baby 5200 gramm hozzáteszem kislány és a méhlepény még csak a 2 es stádiumba van a doki le volt döbbenve hogy mekkora ez a gyerek 40. héten is mértek és akkor azt mondták hogy , 5310 gramm. 40+2 re szültem meg a lányom 3150 gramm és 53 cm miről beszélünk sújbecslés nem tudják megbecsülni sem a súját ja és még anyi hogy egy neved dokinál szültem aki tv be is szokott szerepelni és egy elismert neves doki
2012. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes az utosló hozzászóló- azért ritkán tévednek a dokik 2kg-ot.

Nekem pl mindig megtapogatta a doki a hasamat is, terhesgondozáson volt vizsgálat- és amikor fent feküdtem az asztalon áttapogatta a hasamat és úgy mondott valamit, hogy kb mekkora lesz a baba- és utána az UH is kb annyit mondott. Első babámat szinte grammra eltalálta, hogy mekkora, másdoik-harmadik babánál pedig 300grammot hibázott. MIndkettő kisebb lett 30dgk-mal.

Az még belefér a hibahatárba szerintem.

2012. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!