Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nézik le egyesek azokat,...

Miért nézik le egyesek azokat, akik császárral szülnek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én hüvelyi úton szültem 24 órás vajúdás után és ennek ellenére a mai napig félek a császártól és én speciel nem gondolom, hogy könnyebb...sőt! Most 16 hetes vagyok és a császár gondolatától is rosszul vagyok, mármint lelkileg.
2012. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, nem jó kedvemből, hanem mert ez volt a legjobb a fiamnak, és nekem is. Hogy miért nézik le, jó kérdés. Biztosan azt gondolják, hogy így "kevesebb" a nő. Hát lehet, hogy a szülés is nagyon fáj, de az akkor, és ott fáj, azokban az órákban. A császár még utána is fáj 1-2 héttel, sőt egész életemben a seb, mert front érzékeny vagyok. Ezen még annyira nem is akadok ki, ha esetleg lenézik, mert nem érdekel mások véleménye, vagy elmagyarázom. Ami engem kiakaszt, amikor ide kiírogatják, "Hogyan tudtad feldolgozni, hogy császárod volt?" Na vajon hogy? Nem tudom mit kell ezen feldolgozni, hiszen anyának, és a babának is nyilván ez volt a legjobb...
2012. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
A lepontozós igazán leírhatná miért pontozott le minket!
2012. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én a 73%stílusát pontoztam le "fogják be" mégis erre mit várt?
2012. ápr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!