Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nézik le egyesek azokat,...

Miért nézik le egyesek azokat, akik császárral szülnek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 11:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%

Hát én kettő babát szültem spontán, és nem nézem le a császáros anyukákat. Bár megmondom őszintén kicsit irigykedtem rájuk, mert mikor indították a szülésem pont a szobával szembe volt a műtő, és a dokim bement császározni és 5 perc múlva felsírt a baba, rá 10 percre a dokim is kinn volt nálam, én meg arra gondoltam milyen könnyen megy ez a császár én meg még órákig itt leszek a szülőszobán. Amúgy aki azt mondja, hogy a sima szülés után nem fáj semmi az vagy hazudik, vagy nem volt gátmetszése. Nekem mindkét esetben volt, hát több mint egy hétig jól meggondoltam mikor ülök le,és állok fel főleg gyerekkel a kezembe.

Lényeg, hogy egészséges babák szülessenek, komplikáció nélkül vagy így, vagy úgy!

2012. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

És akkor Te még jól jártál!

Én 2-3 hónap múlva tudtam csak párna nélkül ülni, és egy év kellett, mire nem fájt a szex...

2012. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szex? Ne is emlegesd! 13 napja szültem a 2. babámat. Gondolni se bírok rá!:-)
2012. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Azért mert buták.Tőlem is kérdezték már: -Nehéz szülésed volt? Mondtam,hogy sajnos császározni kellett.Erre jött a válasz,hogy akkor könnyű volt.

Itt egy kérdés,nagy vita kerekedett a császárosok és a simán szülők között:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozóknak :):)
2012. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

21-esnek!

24-es vagyok.A császárt ne úgy képzeld el,hogy akkor nem szenvedsz előtte.Én összesen 8 órát vajúdtam,ebből majdnem 4 óra tolófájások voltak és csak utána császároztak meg.A sürgősségi császárok előtt általában van vajúdás csak komplikáció lép fel ezért tolnak a műtőbe.Kívánom,hogy ne kelljen átélned ilyet,nem csak a testi hanem a lelki fájdalom miatt is hogy nem sikerült.

2012. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

A 12:34-es válaszoló voltam, nem értem mi lepontozni való volt a válaszban. Nem sértegettem a császárosokat, sőt. Csupán szerintem szánalmas mindig mások dolgán lovagolni...Van aki így szül, van aki úgy...Nem hiszem, hogy bárkinek köze lenn hozzá, hogy kinek, hogy sikerül, a legtöbb császáros nem így akarta szerintem...

Nem ettől lesz több vagy kevesebb egy anya...A szüléstől még nem lesz senki nagy ember. Ami utána történik, na az igen.

2012. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

14:23-as vagyok!


A fogják be a szájukat úgy értettem, hogy a császár miatt ne bántsanak másokat, mert ugye ne adj isten kellhet még őket is császározni.Bocs, ha félreérthető volt.De most komolyan másokat miért érdekel, hogy hogyan szültem, vagy szülnek mások?

Ezek az első kérdések:szopik?van elég tej?ugye simán szültél?

2012. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Most miért pontoztatok le???

Leírtam a véleményem, és igenis nagy baj lehet abból, hogy így nekiesik a köztudat a császárosoknak.Lelki tényező ésatöbbi. Engem azért nem császároztak időben, hogy hátha javítani tudják a statisztikát, mert ciki lenne aznap még egy császár.Ezért van most épp elég baja a mozgással a lányomnak és reméljük csak a mozgás lesz a gond.

2012. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem nezem le a csaszarosokat.Miert kene oket lenezni? Nekem se sokon mulott,hogy nem csaszaroztak de vegul sikerult huvelyi uton vilagra hoznom a fiamat.

Most varom a masodik babat,Ot is termeszetesen szeretnem de ha baj van jobb a csaszar ,a lenyeg,hogy a baba egezsegesen szulessen meg.

Engem pl. az edaert neznek le. 19 ora vajudas utan kertem pedig,ugyhogy SEMMIT nem tagultam 19 ora vajudas alatt pedig eleve 5 perces fajasokkal indult.

Szoval mindig van amiert kotekedni lehet,sajnos.

En igazabol csak azt nem ertem meg mikor ir ide neha egy-egy no kerdest,hogy O nem akar termeszetes uton szulni mert az faj es ,hogy nem akar szenvedni,meg,hogy utana kitagul a huvelye es nem lesz jo a szex ezert csaszart akar. Az ilyen minek vallal gyereket? A csaszar nem megrendelesre megy. Maskerdes,hogy a baratnomet aki mar a terhessege elejen is tudta,hogy csaszarmetszese lesz megis hagytak par orat vajudni. Es a csaszaros seb se lehet epp kellemes.

2012. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!