Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha túlhordom a babát akkor...

Adri baba kérdése:

Ha túlhordom a babát akkor hány nap mire elindítják a szülést?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baba, a méhlepény állapotától függ.
2009. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét volt.
2009. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is egy hetet mondott a doki,de nem jutottunk el odáig,mert 4 nap túlhordás után megérkezett a drága!
2009. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez orvos illetve kórház függő is.

Nekem 2 hetet mondtak, a kisfiam ki is várta. :(

2009. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nah akkor idegbajt kapok mert a dokim 22én szabira megy én meg 17re vagyok kiírva....
2009. jún. 8. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:
A kórházban az osztályvezető főorvos mondja meg. Nálunk 1 hét, de ha hétvége jön, akkor csak 5 nap. Hát ha elmegy szabira, beszéld meg vele, meg tudja oldani, hogy jöjjön előbb.
2009. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, en szept.12-re voltam kiirva, de csak teltek a napok, a babam nem akart jönni, aztan 19-en a dokim mondta, hogy szept.22-en es 23-an szabira megy, de majd ha visszajön akkor 24-en inditjak majd a szülest. (Tehat ket hetet vart -volna) En persze agyon izgultam magamat, hogy ne azon a ket napon jöjjön ki, es ezert kiprobaltam az összes "jo tanacsot", amire azt mondtak, hogy be fogja inditani. Hat nem. A kisfiam szept23-an, egy teljesen idegen dokinal jött a vilagra, raadasul sajnos egy jo szot sem tudnek irni a dokirol. Sem a "csapatrol", sem a korhazrol. Ellenben a kisfiamrol! :)

Es hat vegül is ö lenyeg, ö a legfontosabb, a legcsodalatosabb. Ö ezt a napot valasztotta, ezeket a körülmenyeket... :) Mar akkor is ö volt az en kis fönököm! :D

2009. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 10 nap volt, diabéteszes voltam, azért nem vártak tovább. Ja, és a dokim nekem is szabin volt, de én (azaz a fiam) kivártuk, amíg megjön:)
2009. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!