Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szeretkezes mindenkeppen...

A szeretkezes mindenkeppen beinditja a szulest?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok.
2012. febr. 17. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem,mi majdnem minden nap együtt voltunk a kb. a 38.héttől(furcsa dolog,mert én az elején nem kívántam,a végén meg nagyon)A kiírt napon indult be a szülés,szóval nálunk nem működött..:)
2012. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia!4Nyugotan bújjatok össze,nem valószínű,hogy beindul emiatt a szülés:-)Az tény,hogy az orgazmus méhösszehúzódást okoz,illetve a spermiumban levő hormonnak lehet méhszájérlelő hatása,de csak az arra fogékony egyéneknél.Én a párommal 40 .hét után minden nap voltunk együtt-hátha...de semmi,majd a 41 hét végén operáltak meg,mert nem akartam tágulni.Most 35 hetes vagyok a második kislányunkkal,minden nap együtt vagyunk,van úgy,hogy reggel és este is,(én is úgy vagyok,mint te,most valahogy jobban kívánom)és semmi nem történt még eddig.:-)További boldog babavárást,és könnyű szülést kívánok!!!
2012. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

en is annyi vagyok, picit vagyok nyitva, mehmozgas zero

azt mondta a nodoki, hogy lehetni lehet, de most még az se segit, picit kesobb..

2012. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi a terhességem utolsó hónapjában is szeretkeztünk a férjemmel kb. heti 4-5 alkalommal. Még a szülés előtti napon is együtt voltunk.

A kiírt időpont előtt 2 nappal szültem, nem hiszem, hogy az együttlétünknek bármi köze lenne a szülés időpontjához.

2012. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Megvolt, es nem indult be...
2012. febr. 19. 18:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy 38 hetesen beinduljon?
2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy, de azert ne varja meg a majdnem 42 hetet mint az elso kislanyom.
2012. febr. 21. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!