Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok ajánlani Debrecenben...

Tudtok ajánlani Debrecenben olyan szülészorvost, aki kérésre megcsászározna. Mindenképpen programozott császárt szeretnék, kerül amibe kerül. Kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de szerintem elég sokan megfognak itt a kategóriában kövezni emiatt. Csak úgy kéresre nem császároznak meg. Ahhoz kellene valamilyen orvsi indok is és a z osztályvezetö föorvos engedélyezheti. Szal te hiába fizeted le az orvosod, ha a föorvos nem látja indokoltnak a programozott császárt. Mért szeretnél császárral szülni?persze ha nem titok.
2011. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már van két gyermekem,mindkettő természetes módon született.Az első szülésem pokoli volt,másodszorra pedig a kisfiamat éleszteni kellett és napokig lélegeztetésre szorult.Császármetszéssel korábban kimenthették volna a magzatvízből,ami meconiummal szennyezett volt.Sajnos a gyomra és a tüdeje is tele lett vele,úgyhogy csak a szerencsén múlott,hogy nem történt tragédia.A szenvedéstől szeretném megkímélni a gyermekemet és magamat is.
2011. dec. 11. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Esetleg próbálj keríteni egy olyan dokit, aki az előző két szülésedre hivatkozva el tudná "intézni" a császárt.
2011. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket mondod,akkor biztos lesz olyan,aki megcsinálja.A kenézy-ben úgy hallottam Szilvási Ferenc az aki sokat császároz.E.
2011. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan a Klinikát ajánlom Neked!!! Én augusztusban szültem a kislányomat Dr. Deli Tamásnál. Beszélj vele! Azt nem mondom, hogy indok nélkül megteszi, mert nagyon-nagyon elhivatott szakmailag, de az tuti, hogy maximálisan a baba és az anyuka mellett van! Életem legjobb élményévé tette a kislányom születését, pedig az első babám, és az első fájásoktól 5 óra 20 percre meglett a Kicsi! Az is biztos, hogy nem kockáztat feleslegesen, ha egy cseppnyi kétely is felmerül a spontán szülésnél, azonnal megcsászároz, ha pedig ilyen előzményeid vannak, felelősen dönt akár előre is! Nem bánod meg, a legszuperebb orvos és egyben EMBER, akivel valaha találkoztam!!!
2011. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
A klinikából kinézem,hogy bárkit megcsászároznak,csak fizess.:S Egy ismerősömet ott császározták meg,azt mondta,hogy soha többet nem menne oda.10 cm-el hosszabb volt a vágás,mint másnál kérdezte,hogy miért.Azt mondta a szülésznő,hogy megcsúszott az orvos keze:S A kisfiú 2 éves volt nov.-be és most is látszik a vágás a fején!!! Meg,hogy az ellátás minősége a pénztárca vastagságától függ.Köszi,de inkább nem kérek belőle.A kenézyben nekem is volt rá lehetőségem,hogy a babámmal legyek.E.
2011. dec. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Tudom, hogy a Kenézyben is veled lehet már a baba, de hidd el, hogy nem ez volt a fő szempont. Műhibák MINDENHOL vannak. Én ORVOST ajánlottam... Igazi orvost!!! A debreceni Klinika véletlenül az ország egyik legjobb kórháza. Pl. a koraszülésre hajlamos etnikum képviselői is csak ott hozhatják világra a gyermeküket, ha túl hamar indul meg a szülés... érdekes, nem a Kenézybe viszi őket a mentő még akkor sem, ha "körzetileg" a megyéhez tartoznak.
2011. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ehhez elég ha a doki nyaralni megy ....
2012. jan. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem pont hogy a császár miatt került lélegeztetőre a gyerekem, mert csak ugy kikapták mindenféle előjel nélkül szegényt! Abszolút ellenzem!
2012. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!