Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János kórházban szülészorvost...

János kórházban szülészorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Keresek olyan jó szülészorvost a Jánosban, akinek nincs fix tarifája.

Hallottam már dr. Baltschik nevét, aki érdekelne, de segítenétek hogy mennyi nála a szülés és a tg díj?

Más orvosok is érdekelnek. Esetleg van olyan aki a kórházba ment rendelésre, de a szülésre fogadott csak orvost?


2010. dec. 7. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eléggé ismerem az ottani orvosokat, mindegyik jó szakember.Én Dr.Szentkirályi Zoltánt ajánlom!!!Én is nála szültem és meg lehet beszélni vele az árat, nem mennék máshoz(ha érted mire gondolok)!
2010. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én dr Szuromi Andrásnál szültem, ő sem mondott fix árat, hanem amennyit gondolok.

Terhesgondozásra a magánrendelőjébe jártam (7ezer havonta, utolsó hónapban heti 2ezer, utána meg már ingyen jártam a kórházba ctg-re+flowmetriára).

Nagyon szuper doki, ezer százalékig meg vagyok vele elégedve!!

A kórházban mindig ő fogadott, soha nem késett, szülés után a szabadnapján is bejött meglátogatni.

Túlhordtam a babámat, volt, hogy fél órát vigasztalt a kórház folyosóján egy padon, úgy bőgtem (kicsit kikészültem a túlhordástól).

Vérvételeket is ő intézte, nem passzolt le a nővéreknek. Ctg-re is ő rakott fel, ezt sem bízta másra.

Szóval én őt nagyon ajánlom.

2010. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A Szuromi dr.-t nekem is ajánlották, de nekem nagyon szemtelenül fiatalnak tűnik. Kb. mennyi idős?

2010. dec. 7. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Én dr. Szathmáry Gáborhoz járok. Nála sincs fix tarifa a szülésnél. Én magánban járok hozzá, de azt hiszem a kórházban is van rendelése (nem biztos). Viszont a nagy ultrahangokat, ctg-t a kórházban csinálja ingyen, úgy hív be, hogy ne kelljen várnod. Nagyon kedves és segítőkész, mindent meg lehet vele beszélni. Szülésnél is egy csomót benn volt, nem csak a végén, utána minden nap meglátogatott. Úgy tudom, ha esetleg császárra kerülne a sor, ő olyan vágási technikát alkalmaz, ami nem vágja át az izmokat, így sokkal könnyebben gyógyul és szebb is lesz!

Még semmi rosszat nem hallottam róla, ráadásul nagy tapasztalata van, ő az egyik legjobb szakember a kórházban.

2010. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Két óvódás fia van a Szurominak. Szerintem 35 körül lehet. A neten találtam róla 2002-es bejegyzést is, ahol szülésről volt szó, szóval 8 éve már legalább dolgozik.

Egyébként ő homeópátiás szakember is, a természetesség és természetes szülés híve, ameddig lehet. Igyekszik gátvédelemmel szülni. Ha jól van a baba, akkor nem engedi inkubátorba tenni szülés után, hanem ragaszkodik hozzá, hogy az anyával maradjon. Az én teljesen egészséges 10/10-es apgarú babámat (3800gr született) is el akarták vinni inkubátorba, de szerencsére nem engedte, hanem egyből rámtette cicizni. Én késő este szültem, a csecsemős nővérek el akarták venni tőlem a babát, de én vele akartam maradni, és a Szuromi direkt szólt nekik, hogy engem hagyjanak békén a babámmal együtt, ne vegyék el tőlem.

Szóval nagyon kedves ember szerintem.

2010. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint 2. vagyok.

Ma voltam 6 hetes kontrollon, és épp mondta a Szuromi, hogy most volt a szülinapja, 39 éves :)

2010. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!