Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek milyen...

Sz.mse kérdése:

Szülés után nektek milyen volt az első néhány szeretkezés? Nem fájt nagyon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmas sajnos. Bár valószínű, hogy mivel annyira féltem tőle, hogy fájni fog, nem is tudtam kellően ellazulni. Szóval elvileg nem lenne szabad erre gondolni.


Első szülésem komplikált volt, utána egy évig fájt sajnos, a második szülés után csak az első pár alkalom volt nehéz.

2011. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert eddig kétszer voltam együtt a párommal és mind a kétszer első próbálkozásra nagyon fájt, második próbálkozásra már kevésbé mindkét alkalommal. S mikor volt mondható hogy már nem a fájdalomra gondolsz hanem az élvezetre?
2011. dec. 22. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, első gyerek után egy év kellett, amikor olyasmi volt, mint előtte, a második után szerintem 2-3 hónappal szülés után már jó volt. (Az elején mondjuk a 6 hét lejön ebből)
2011. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első szülés után elég sokáig fájt. Mondjuk akkor volt gátmetszés, (28 óra vajúdás, nehéz szülés) szóval elég kellemetlen volt.

Most, a második szülés után meglepően jó volt :) Na, nem is volt semmi vágás, varrás, könnyű és gyors szülés volt. Olyan jó, mint régen :)

2011. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az első pillanatok voltak rosszak, mikor már beindult a dolog nem volt semmi gond. Ez 6 héttel a szülés után.
2011. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb az első 2 perc fájt csak. Persze nagyon lassan csináltuk csak. Azt hiszem 2 hónap után mertem bevállalni, higy kicsit hevesebbek legyünk. Akkor már egyáltalán nem fájt, csak kicsit érzékeny volt.
2011. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kb. 30 másodperc kellemetlen volt, de nem fájt. Aztán semmi gond nem volt már. De még most, 10 hónappal szülés után is előfordul, hogy az első fél perc kicsit kellemetlenebb.
2011. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerek után hónapokig fájt, érzékeny volt. Sok belső varratom is volt.

A második után abszolút semmi problémám nem volt. Nem is voltak belső varrataim, csak gátmetszés. Jobb, mint a gyerekek előtt. :)

2011. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal az első fél perc fájt,utánna már nem (11 óra vajudás,hüvelyi szülés,gátmetszés,7 hét után)
2011. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek után szörnyű volt, a másodiknál nem vészes.
2011. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!