Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első szeretkezés szülés után?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 6hetes kontrollon és olyan jó,végre ma 6 hét után ismét a párom karjaiban lehetek^^

Nektek milyen volt az első? síkosító kellett ugye? (hazafelé beszereztünk egyet:D), meséljetek kíváncsi vagyok ^^


2010. febr. 1. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem még a 6 hetes előtt sikerült orgazmust csinálni, de bugyi volt rajtam. Csak szeretgettük egymást és dörzsölődtem hozzá. Már az is nagyon jó volt. De nagyon jó volt az első szeretkezés. Már mind a 2-en nagyon vártuk, főleg ezért volt jó. Nekem nem kellett sikosító, mert majd el folytam, úgy akartam. Szerintem neked sem kell majd. Sok sikert hozzá. 13 hetes kis mama
2010. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóval ellentétben nem tudom azt mondani, hogy szerintem neked sem kell majd síkosító, hiszen nem vagyunk egyformák. Nekem pl kellett egy kicsi, pedig amint meggyógyult a gátsebem már foglalkoztunk egymással, hiszen az a szabály, hogy 6 hétig nem kerülhet semmi a hüvelybe, nem az hogy 6 hétig nem lehet orgazmusod.
2010. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ohh de jó^^ Már én is alig várom,remélem nekem sem lesz gond a nedvesedéssel,bár szoptatok,szóval lehet nem lesz valami fini és kell a síkosító ^^


Nekünk is volt simi-simi meg orál,mondjuk azt csak én neki,én nem mertem és hát gusztám nem volt hozzá még,annyira meg nem hagytam magam,hogy orgim legyen, asszem pont itt olvastam,hogy azt nem nagyon lehet :(


Jajj am kifelejtettem,hogy császáros voltam,szóval arrra is rákérdeznnék főleg ^^

2010. febr. 1. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is vettünk síkosítót, mert én nagyon féltem tőle. Aztán olyan jó volt, nem is kellett mert már nagyon kívántuk egymást, de azért nem baj ha beszereztetek egyet. Én annyira féltem az elsőtől hogy meg közben szólt is a férjem hogy tiszta görcs vagyok, pedig én is akartam de mégis. Aztán rájöttem hogy nem is kell félni tőle és nincs is azóta sem semmi baj :)

10 hónapos baba anyukája

2010. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Gondolom azért féltél,mert sokan riogattak,hogy olyan lesz mint a tényleges első ^^


Én nemtudom féljek e vagy nem,igazából inkább már annyira bevagyok zsongva,hogy ha tehetném vinném a gyereket és rárontanék páromra a munkahelyén:D De meg kell várnom az estét és tuti,hogy egész éjszaka nem fogom hagyni ^^

2010. febr. 1. 12:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hááát én is császáros voltam..nagyon vártam, hogy szeretgessük egymást a férjemmel..Eleinte fájdalmas volt...de széped finoman vigyázva csináltuk az elején, és mikor meár nem fájt, akkor ment minden a régiben:-)

Szóval az elején óvatosan...aztán hajrá

2010. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk végig rossz volt a szex, amíg szoptattam (10 hónapig). Nálam a szoptatós hormonok nem igazán voltak összhangban a jó szex dologgal sajnos. Viszont azóta ezerszer jobb, mint régen.

Én nem nedvesedtem, ha használtunk sikosítót, akkor is úgy kellett belémpréselődnie a férjemnek, gyakorlatilag 10 hónapig totál szűk száraz erősen szűz voltam. Pedig úgy kívántam... :(

Remélem nektek menni fog :) Drukkolok.

2010. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én császárral szültem, és nem is vártuk ki a 6 hetet. Semmi gond nem volt :) Férjem is nagyon vigyázott rám. De pár hónapig azért fura volt. Mi nem használtunk síkosítot. Bár szeintem ez egyéni, ártani nem árt! :)
2010. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hmm megoszlanak a vélemények:)


Remélem az é szoptatós hormonjaim nem állnak ellen,ha mégis,megregulázom őket:D


Reméltem,hogy a császárosoknak jobb,de ezek szerint nem:(Na nem baj, a fő,hogy együtt legyünk ha így ha úgy ^^

2010. febr. 1. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Én is császáros voltam. Hát őszintén hiába akartam, valahogy nem volt az igazi.Főleg mert zavart a seb.
2010. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!