Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első szeretkezés szülés után?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 6hetes kontrollon és olyan jó,végre ma 6 hét után ismét a párom karjaiban lehetek^^

Nektek milyen volt az első? síkosító kellett ugye? (hazafelé beszereztünk egyet:D), meséljetek kíváncsi vagyok ^^


2010. febr. 1. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, még az is zavart kicsit, hogy mindig eleredt a tejem közben pedig elötte vagy fejtem, vagy etettem. Engem ez is zavart. Oké. Tudom, kriminális vagyok. :)
2010. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindkét gyerek után kellett, illetve még most is kell síkosító, nem is kevés, úgy látszik az én szoptató hormonjaim nem túl szex-barátok :(

A síkosítóval nagyon-nagyon élveztem mindkét szülés utáni első együttlétet, illetve azóta is nagyon jó, de azért már nagyon várom, hogy ne kelljen használni.

2010. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Zavart a seb? Úgy érted,hogy fájt is közben? Feszült vagy mi? Milyen pózban szeretkeztetek, missziben(vagy olyanban amiben te voltál alul ^^)? Na akkor ma lesz a felfedezések éjszakája azthiszem:D

A tejed is eleredt? Hát az engem nemhiszem,hogy zavarni fog, páromat meg még úgysem:D Az a baj,hogy nekem is olyan sok van,hogy folyik jobbra balra,de most mit tudok csinálni ^^


A kicsi,hogy ott volt nem volt rossz? Tudom persze,hogy úgysem tudja még mi van,de mondjuk azért figyeli ide is oda is és ha közben felébred? Egyből rohannék...uhh,ezt hogy oldottátok meg?

2010. febr. 1. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!