Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki el tudná mondani miért...

Valaki el tudná mondani miért rosszabba a császáros szülés, mint a hüvelyi, mik a komplikációk vagy hol lehetne ennek utánanézni?

Figyelt kérdés
Valami kutatás vagy statisztika van erről? Nem olyanra vagyok kíváncsi hogy aki császárral szült az milyen jó volt és semmi baja belőle és élete legjobb élménye mert a gyerek egészsége a legfontosabb satöbbi mert ez utóbbit nem kétlem, engem csak ez érdekelne hogy miben kockázatosabb ha az egyáltalán?
2012. febr. 12. 08:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elszámoltátok, és még nem is 38, csak a nagy súly miatt gondolják, és még csak ezután fordul.
2012. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszi aki kiírta még egyszer :) az idő az biztos mert tudom a teherbeesés napját...
2012. febr. 12. 15:49
 33/33 anonim ***** válasza:

2010-ben szültem, programozott császár volt, eü ok miatt, de megmondom őszintén, nem bántam, hogy császár lesz. Kiszámítható volt, időpontra is. Spinális érzéstelenítéssel szültem. Először 1 érzéstelenítő, utána 6x szúrtak mert nem találták a kellő pontot :( A végén azt mondta az anesztes hogy ha nem sikerül a hatodik, akkor altatás. A 6.végül sikerült. Maga a műtét nem volt vészes, örültem mert 2 nap után jobban voltam mint a hüvelyi úton szült nők. Tejem is beindult.

A probléma pár hónappal később kezdődött. Nem akarom részletezni, de autoimmun beteg lettem, ezernyi orvos vizsgált, míg kiderült, mi a bajom. Egy ritka betegség, s sajnos az autoimmun nem múlik el soha :( Na most, amiért ezt leírtam, az az, hogy volt olyan orvos aki kerek perec kijelentette hogy a 6x-i szúrás miatt alakult ki az autoimmun betegség. Papírra senki nem írta le, gondolom tartanak a pertől (amúgy sem perelnék mert nem adná vissza az egészségemet), mindegy.


Most újra terhes vagyok, májusban szülök, szintén császár lesz, de már nem engedik a gerinc-érzéstelenítést, csakis altatásban.

2012. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!