Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok apás szülést, de a...

Nem akarok apás szülést, de a párom bent szeretne lenni, hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés

semmiképp nem szeretném hogy megundorodjon tőlem és nem akarom hogy ott legyen. mondtam neki, hogy max. a vajúdáskor legyen ott de ő végig szeretné nézni.

viszont félek hogy ettől örökre elmenne a kedve a velem való szextől. sok ilyet hallani. :(


2012. febr. 12. 00:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Párom nálam is bent volt. Ő végig is nézte pöttöm kijövetelét de egyáltalán hozza össze a sexet a szüléssel. Ketté tudja választani. Rám azóta is nőként néz, mi sem bizonyítva jobban, hogy ismét terhes vagyok és fel sem vetődik benne, hogy nem akar bejönni :)
2012. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

Ne akarjátok már rábeszélni,hogy bent legyen a férje. Ez Elsősorban a nő döntése!

Mond el neki a félelmeidet! Én szerencsésebb helyzetben voltam ,mint te mert nekem a férjem nem akart bejönni és én sem szerettem volna hogy bent legyen. Nem akartam,hogy olyan kiszolgáltatott helyzetben lásson. Míg vártuk,hogy táguljak addig kint sétáltam vele a váróban :) Amikor kitágultam már nem engedtek ki. Végül császár lett és nem bántam meg hogy nem volt ott velem senki. Így megmarad nekem,hogy mennyit szenvedtem.Elég volt az hogy császár után bejött és látott kinyúlva...

2012. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele Kérdező, mint te. Nem akartam, hogy bent legyen a párom mert nem szerettem volna, ha lát abban a kiszolgáltatott helyzetben, amikor szinte nem is tudok magamról, abban a nem túl gusztusos szituációban. Szóval eleinte úgy volt, hogy nem jön be, pedig ő szeretett volna. Aztán egyre több férfi ismerősünkkel beszéltünk, akik bent voltak a szülésen és mind azt javasolták, hogy jöjjön be a párom is mert hatalmas élmény! Én húztam a számat...szóval kb. a 7-8. hónapig úgy volt, hogy nem lesz ott a szülésnél legfeljebb az elején, de aztán valahogy átállt bennem valami és már én is kezdtem affelé hajolni, hogy bejöhessen. És így is történt, nagy élmény volt bár a vége császár lett.

Amúgy én persze nem akarlak rábeszélni mert te ismered a párodat, mennyire irtózik pl vértől, testnedvektől, betegségtől, mennyire lehet rá számítani.

2012. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én nem rábeszélni szerettem volna, csak leírtam az én jó tapasztalatomat. Azt írta, hogy fél, hogy elmegy a párjának a kedve a sextől én csak erre reagáltam, hogy egyáltalán nincs összefüggés a szülés és a sex között. (persze saját vélemény)


11es voltam.

2012. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

"Ne akarjátok már rábeszélni,hogy bent legyen a férje. Ez Elsősorban a nő döntése!"


Nem értek egyet.

Ahogy a gyerek sem csak a nő döntése.

Egy igazán jó kapcsolat a KÖZÖS döntésekről szól, nem arról, hogy egyik vagy másik fél kisajátít valamit a közös életből, kizárva a másik felet. Főleg úgy, hogy esélyt se ad szegénynek.


A saját véleményem az, hogy a kulcsszó a BIZALOM. HA már bízol benne annyira, hogy gyereket vállaltatok, bízhatnál annyira is, hogy felnőttként kezeli a helyzetet. Főleg, hogy senki nem erőlteti, hanem Ő szeretne részese lenni.

2012. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az terhesség elején én is így voltam ezzel. Aztán fordult a kocka. Bejött az apuka. Nekem nem egyedül kellett végigcsinálni (az orvosok nem olyan jó társaság), neki egy életreszóló élmény volt. Potyogtak a könnyei mikor kibújt a kisfia.

Ha azt szeretnéd hogy ne lásson semmit, max. ne ő vágja el a köldökzsinórt.

2012. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért mert nem értetek velem egyet,miért kell lepontozni.Na mi mindegy,nem erről szól ez az oldal.


Kedves kérdező mi újság? Beszéltél a férjeddel?Hogy döntöttetek?


12-es voltam

2012. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se nincs helye a szülésnél!
2012. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!