Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért szidjátok annyian a...

Miért szidjátok annyian a debreceni női klinikát?

Figyelt kérdés

Nem értem. Amint megjelenik egy kérdés a klinikával kapcsolatban, azonnal lehurrogó válaszok érkeznek. Én csak jó dolgokat hallottam róla. Milyen ott szülni?

Tényleg olyan pénzéhesek az orvosok?


2012. febr. 10. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem ott, de a nővérem már háromszor. Két éjszakát kellett eddig bent töltenem, de semmi rosszat nem tudok mondani.

A Kenézy pártolóknak van Klinika fóbiájuk, anélkül, hogy egyszer is lettek volna bent. Ez lassan olyan, mint hogy egy Loki szurkoló utálja a Fradistát vagy az Újpestit, csak mert úgy illik (és ez fordítva). Szerintem legtöbb esetben nincs alapja a Klinika szidásának. Én meg a Kenézyben nem szülnék semmi pénzért. Rosszat nem tudok mondani róluk, de a legeslegfontosabb szempont a Klinika mellett, hogy a Kenézyben nincs újszülött intenzív osztály. A koraszülöttmentő rohan velük a Klinikára, ha baj van. Na most ez esetben szerintem tök mindegy, hogy milyen színű a csempe a Klinikán vagy, hogy csúnyán néz-e a nővérke. Az orvosok meg mindenhol pénzéhesek nem csak a Klinikán. és természetesen ott is vannak kivételek.

2012. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

borzasztó élmény volt a klinikán szülni

mind a körülmények orvos, nővér, minden tekintetben

depis lettem mire hazajöttünk..


nagyot csalódtam nem ezt vártam a klinikától, még jó hogy nem rugtak belém, azon sem csodálkoztam volna...

mellesleg a klinikára jártam terhesgondozásra és folyton rossz volt az NST meg minden és simán hazaküldtekt a 40 hét után is, pedig mondták hogy a babám nincs jól..

és meg lett az eredménye, már belekakált jócskán mikor hazaküldtek,későn vették észre hogy baj van és majdnem meghaltunk, ..

nahát ezért útálom én a klinikát!

mikor eljöttünk egy doboz bonbonon veszekedtek kié legyen..

könyörgöm óvoda !!

2012. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztatlatom mindkettővel van, én a Kenézyre szavazok.

Hátránya valóban, hogy nincs újszülött intenzív. Az én babámat is elvitték sajnos. Nehéz napok voltak.

Ennek ellenére, ha lesz következő gyerekem a Kenézyben fogok szülni! "Összeszedettebb" a rendszer.


Klinikán nem túl kedves csecsemős nővérek, lepukkant környezet. Állandóan látogatók voltak a szobába. Több apuka-nagypapa-nagymama-rokon stb. előtt fejtem, szoptattam... hát isteni érzés volt :( Ok. 1-1 nagymama jöjjön be segíteni esetleg, de ez azért túlzás volt. Semmit nem tudtam pihenni éjjel, de ez a legkevesebb. Sok baba ordított, nem tudott enni, hiába kértek segítséget a szoptatáshoz az anyukák nem nagyon kaptak. Volt, hogy egy-egy anyuka megkérte a csecsemősöket, hogy éjjelre vigyék el a babát, de mégsem tették, pedig megígérték. Egyszer az egyik anyuka császár után totál kimerülten nyugodtan aludt, a gyerek megnyöszörgött mellette. Felkeltettem és mondta, hogy azt hitte elvitték már a csecsemősök :(

DE segítettek a fiamnak meggyógyulni!!! És ez a legfontosabb.

2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!