Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit ajánlanátok a Debreceni...

Kit ajánlanátok a Debreceni Klinikán, kinél szüljek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia

én mindenkit ajánlok kivétel Dr Zatik Jánost.

borzasztó egy orvos, és sok kismama hasonlóan vélekedik róla én is megtapasztaltam a saját bőrömöm milyen doki !

tőle mindenki jobb lehet..

2012. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zatikot én sem. Bárki mást lényegében. :) A többiek nagyon jók!
2012. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves első, privátban esetleg meg tudod írni nekem a Zatikkal kapcsolatos tapasztalatod? Persze megértem, ha nem akarsz fáradni, de nagyon érdekelne! Előre is köszönöm! :)
2012. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia! én Dr. Czifra Imrét tudom ajánlani tiszta szívből!
2012. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dr Ormos Márk.Fiatal,nagyon jó doki,én tavaly nála szültem.
2012. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dr. Czifra Imréről azt hallottam, hogy remek szakember, csak 1 baj van, hogy nagyon sokat kell várni rá. Sokat műt, meg sokan is járnak hozzá.
2012. jan. 17. 23:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Bartha Tündénél szültem,és maximálisan meg vagyok elégedve.Nagyon kedves,rendes....bemegy éjszaka!!!!,és már Ő is szült,tehát tudja miről van szó.
2012. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4. Vagyok. Sajnos valóban sokat kell Rá várni, ezért gondolkodom én is, mert az 1.babánál "ráértem" várni, de tervezzük a tesót és akkor már nem lesz szabadidőm. Csak nagyon megbízon benne, legfeljebb a vége felé kell megfogadni. Én a 32. héttől jártam hozzá a Klinikára!
2012. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, én most járok Bartha Tündéhez. Szülni csak 6 hét múlva fogok. De eddig szívesen ajánlom. Nagyon kedves, nem mogorva, figyelmes és amennyire tudom szakmailag is felkészült. Nem 30 év tapasztalattal a háta mögött, mert még fiatal, de sztem ugyanolyan fontos egy doki hozzáállása is. Összegezve:csupa jót hallottam róla és egy barátnőm is nála szült. Elégedett volt.
2012. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikorra vagy kiírva. Én Juhász Alpár Gábort nagyon ajánlom, de hozzá elég korán be kell jelentkezni, mert elég sok szülése van.
2012. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!