Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit ajánlanátok a Debreceni...

Kit ajánlanátok a Debreceni Klinikán, kinél szüljek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 21:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Bartha Tündéről én is sok jót hallottam, de valamiért nőnél nem szeretnék szülni.

Még az elején vagyok a terhességnek. Kb. mikor kellene felkeresni Juhász Alpár Gábort? Róla is csak jót hallottam, szimpatikusnak tűnik. Hol/hogyan kereshetem őt fel? Személyesen vagy telefonon? Ha tudnál ebben segíteni, kedves utolsó, megköszönném. És még esetleg ha arról is tudnál írni, hogy mikor szokás neki pénzt adni és mennyit, szintén örülnék.

2012. jan. 18. 22:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Én kb. 16 hét körül kerestem meg, akkor már azt mondta, hogy nagyon sok szülése van a kiírt időpontra, de még elvállalt. A Klinika portáján szerintem meg tudják mondani, hogy hogyan tudod felvenni vele a kapcsolatot. Mostanában a terhesambulancián és a lánykarendelésen szokott lenni. Ő nem mond fix árat és magánrendelése sincs, így közben sem kér el tízezreket. Ha adsz adsz, ha nem úgyis ugyanolyan gondosan kezel.
2012. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat!!! Felkeresem pár héten belül. Egyre inkább úgy érzem, ő lesz a nekem való orvos.
2012. jan. 19. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!