Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni klinikán akik már...

Debreceni klinikán akik már szültek, van vip szoba? Infót, árat írna aki már próbálta? Neten van kép róla?

Figyelt kérdés
Gondolom két ágyas apa én és a baba lehet csak ott más nem...vagy a látogatók így többen lehetnek? Ez a jobb vagy a baba-mama szoba? Előre is köszi
2012. jan. 15. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatot nem tudok, de a tv2-őn a 9 hónap c. műsor valamelyik utolsó adásában a debreceni klinikát mutatták be, esetleg nézd meg a neten. Fenn vannak az adások a tv2 honlapján. Nem az utolsó adás, az tuti, mert azt én sem láttam.
2012. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A dec.03-i adásban volt, de erre nincs válasz benne. Engem is érdekelne.
2012. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. A Baba-mama szoba ára 10e Ft/éj. Az átalakítás után kialakított vip szobáról nincs infóm, de holnap este megyek a dokimhoz és rákérdezek neked ha gondolod, csak jelezd, ha érdekel.
2012. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó megköszönném és azt is ha utána megírnád akár priviben is :) szép estét
2012. jan. 15. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Látogatók is bemehetnek ,gyakorlatilag a nem VIPesbe is ,csak ki van írva hogy nem . Van olyan ahol bent is aludhat apuka.
2012. jan. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Én 5 hete szültem nem vip szobában, de láttam, hogy milyen. Úgy van, hogy ha csak te vagy benne a babával akkor 10.000/nap, ha apa is veletek van akkor 15.000/nap. Itt lényegében bátrabban fogadhatsz látogatókat, nem kell attól tartanod, hogy a szobatársadat zavarod - főleg ha kifogsz ha kifogsz egy olyan szobatársat mint én, akinek a férje meg az anyja reggeltől estig bent van és egyáltalán nem érdekli, hogy te szoptatnál - . Egyébként az összes szoba baba-mama, márha arra gondolsz, hogy hol lehet veled a baba, mert minden szobában veled van éjjel nappal.

Az előző hozzászólások egyikében van szó a felújított részről. Csak a szülőszobát újították fel. Egészen pontosan csináltak négy új szülőszobát. Én is ezek egyikében vajúdtam - szültem- - és voltam megőrzésen. Ezek nagyon szuper szobák!!

2012. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és itt a szülő ágyakat is lecserélték? az durván veszélyes volt, pláne megfigyelésen , 2 órát egyensúlyozni 20 óra vajúdás után
2012. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Én írtam tegnap az új szülőszobákról.

Itt meg tudjátok nézni:


[link]


Nagyon szép és sokkal komfortosabb így a szülés (van egy két éves kisfiam és akkor még nem voltak készen ezek a szobák...). Ami a videóban van az a legszebb, a barnacsempés - ahogy a szülésznőm hívta - . Van még egy bordó csempés, egy zöld, és egy kék amelyikben én is szültem. Elméletileg innen is átvisznek arra a szülőágyra amit a videó végén lehet látni, de én pl. ezen az ágyon vajúdtam, majd ezen is szültem nem tudtunk volna átmenni, mert nem éreztem a lábam, és utána itt is voltam megőrzésen. Tényleg jó volt, sokkal emberibb. Nem hallod mások visítását, a cuccaidat normálisan le tudod tenni, a férjednek is jóval kényelmesebb...

Remélem segítettem, mindjárt megpróbálok neked valamit keresni a babás vip szobákról is, hátha...

2012. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!