Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor induljunk? 1 órája 20...

Mikor induljunk? 1 órája 20 perces fájásaim vannak. Fekve erősebb, de állva is érzem.

Figyelt kérdés
10 percre van a kórház.
2012. febr. 9. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2%

Mihamarabb. Mert mire vársz?

Könnyű szülést!


Am ez most komoly?

Enyhén hihetetlen, h. ilyenkor is gyk-ra irogat valaki..

2012. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
nehéz megmondani, nekem azt mondták amikor 5 percesek.
2012. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem most indulj, inkább előbb legyél ott, mint későn.
2012. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Annyit tegyél, hogy hívd fel a helyi szülőszobát, hogy fel legyenek készülve a fogadásodra! És ők majd elmondják. Ha a magzatvized szivárog, akkor menjél. De lassan nem árt elindulnod amúgy se.
2012. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy tudom, hogy 5 perceseknél, de persze hamarabb is be lehet menni, csak sokan szeretnek inkább az otthoni környezetben vajúdni, amíg lehet.

Nekem elfolyt a magzatvizem, úgyhogy be kellett mennünk mielőtt fájásaim lettek volna.

2012. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el, ha itt az idő, nem ide fogsz írogatni, hanem kapod magad, és irány a kórház! Könnyű szülést!:-)
2012. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves első, nem tudtam, hogy ennyire nevetségessé teszem magam egy kérdéssel.


Tapasztalatlan vagyok a témában és gondoltam van itt olyan, aki segíteni tud.


Felhívtam a védőnőt és azt mondta, hogy zuhany, pihi, ha gyakoribbak lesznek a fájások, mehetünk.


Sajnos ritkulnak, úgy veszem észre. 4 fájásom volt pont 20 percenként, azóta nem is olyan intenzív és fél óránként jön.

2012. febr. 9. 16:33
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj, nem vagy nevetséges, talán nem szül mindennap az ember. Ha 5perces fájásaid vannak,akkor ráérsz menni,főleg,hogy 10 percre van a kórház.Zuhanyozz és ha erősebben fáj akkor tudod,hogy abból baba lesz.Tényleg jobb otthon lenni,mint a kórházban.Nekem csak az ágyon volt lehetőségem feküdni a kórházban.De mi 20 km-re laktunk a kórházból,de engem bent tartottak.Első baba?E.
2012. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Akkor lehet, hogy csak jósló fájásod van, persze attól függ mikorra vagy kiírva, nekem 8 nappal a szülés előtt volt ilyen.
2012. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
1. baba. Febr. 17. a dátum.
2012. febr. 9. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!