Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segitenétek? Holnap császározn...

Segitenétek? Holnap császároznak altatásban. Nagyon félek magától az altatástól. Légyszi irjatok tapasztalatokat akinek altatásban volt császára, hogy tőrtént? Hányadik héten? Stb. nekem a 37. héten lesz

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

37+5 napos voltam.

Én nem tudom miért félnek tőle annyian. Mármint az altatástól. Nekem ez volt a 2. altatásom műtétem, egyikkel sem semmi gond.

Mondjuk én nagyon jól viselem! Két órával utána,mert egyedül mentem pisilni is!

2012. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj biztosan minden rendbe lesz.

Én is nagyon félnék az bizts.

Altatás nélkül nem lehet?


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Atroposz ***** válasza:
45%
Hú akkor nincs sok hátra,izgulok érted.
2012. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

az altatástól ne félj, semmi nem lesz.

előtte nagyon fontos a teljes éhgyomor, én már este 6 után nem ettem/ittam semmit és akkor is csak könnyűt.

Nem császárhoz altattak,de maga az altatás úgy történt, hogy szurit kaptam a kezembe. Mondták, hogy majd zsibbadni fog egy kicsit a nyakam. Nem volt egy kicsit sem kellemetlen nekem! Így is lett, aztán el is aludtam. Semmi bajom nem volt utána. arra kell figyelni, hogy utána még 2 órán keresztül tilos felkelni, felülni és inni/enni. még véletlenül sem igyál. Ha nem kelsz fel és alszol vagy pihengetsz nem leszel olyan rosszul. (A rosszul lét alatt szédülést, hányingert értek). Nekem ennyi volt, nem mélyaltatás volt, szerintem neked sem az lesz. Én álmodtam közben,kb. 12 percet aludtam. a császár sem több idő, ne félj, nem lesz semmi,de semmi baj.

2012. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért császároznak a 37 héten?
2012. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert állandóan beindul és már nem akarják visszatartani
2012. jan. 25. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Értem!

Akkor minden jót kívánok!

2012. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Szia.Ne aggodj,nem lesz semmi baj.Csaszarom volt altatasban(38+3) ,ezen kivul meg 3olyan mutetem ahol altattak.Nincs benne semmi.Ahogy mar irtak 2oraig nem tudsz felkelni ,komas vagy en speciel latni alig latok miutan felkeltenek.Eloszor kaptam morfiumot(eleg vicces erzes),aztan jott a gaz mindez 1perc alatt es 5perc utan kint volt a gyerek.

Kerdeztem a dokimat el sem jut a gyerekig a "drog" ha ettol felnel esetleg.

Drukkolok,kitartas!

2012. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ne aggódj,ki lehet bírni. Annyi kellemetlenség azonban volt(legalábbis nálam),hogy mikor felkeltem,nagyon kapart a torkom a csőtől,amit ledugnak altatáskor és nagyon irritálta a nyelőcsövem,folyton köhögnöm kellett,amitől ugye rémesen húzódott a friss heg.

De ugye,ha nevetsz vagy tüsszentesz akkor is fog húzódni.

Ja és nálam 39. héten történt,már a kitolási szakaszban lépett fel komplikáció és nem volt idő az epire.

2012. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is 37. héten volt altatásos császárom. Reggel elfolyt a magzatvíz, és estig sem tudtak fájást csinálni, és nem is tágultam csak 1 ujjnyira. Megpróbálták beadni az epidurált, de nem tudták, mert állítólag nem találták az epidurális teret. Úgyhogy 4-szeri potyaszúrás után altattak. Nekem már megváltás volt. Csak annyit kérdeztem, hogy ugy felkelek még?:)) Aztán rámtették a maszkot és elszaladtak a fények minden irányba.... Amikor felkeltettek, akkor nem tudtam magamról ugy 2-3 órán keresztül. Férjem mondta, hogy nagyon sírtam, mikor vittek az intenzívre,de állítólag felhívtam őt telefonon, hogy mi van a gyerekkel, de reggel nem emlékeztem rá. Most a 2. gyereket várom, de már most parázok az epiduráltól, ha tehetném önként "aludnék " most is egyet, de a dokim azt mondta, hogy először próba szerencse az epidurállal, végső megoldás az altatás.
2012. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!