Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom pontosan h...

Honnan tudom pontosan h mehosszehuzodasok, es hogyan kell merni a mehosszehuzodasokat szules indulasanal?

Figyelt kérdés

41 hetet utunk holnap es nem tudom mihez hasonlitsam es hogyanlehet merni az osszehuzodasokat.

Bocsi ms mar felek es izgulok h nem tudom mit es hogyan kell szamoljak.

Koszonettel

Ps. 6. Napot hordom tul


2012. jan. 20. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

megpróbálom értelmesen leírni egyébként én pont 40 + 6 napon szültem úgyhogy tudom mit érzel, ezek a babák olyan jól elvannak odabent :)

végül is ha jönnek majd a fájások akkor lehet hogy csak jóslók..ami azt jelenti hogy az is fájdogál mintha menszi görcs lenne de melegvíz hatására elmúlik,és rendszertelenül jönnek

ha rendes fájások jönnek ami azért rendszeres, 5-10-15 percenként vagy akár folyamatosan, illetve elfolyhat a víz is akkor irány a kórház

ne aggódj tudni fogod amikor eljön az idő

nekem folyamatos menszi görcseim voltak 2 percenként jöttek nyákdugó darabokkal, akkor tudtam hogy irány szűlni,

mindenkinek máshogy jön

figyeld az összehúzodásokat,keményedéseket ( kőkemény lesz a hasad) és ha folyamatosan 10 percenként jönnek lehet indulni..

de kinek hogy van ez, vkinek elmúlik a fájdalom és rá több órára újra jelentkezik,..

ilyenkor már bármikor megszülethet,

de áltALÁBAN a 42 hétnél tovább nem várnak és beindítják.


kitartás már csak napok kérdése :)

2éves kislány anyukája

2012. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy beleszólok, de engem is érdekel a jövőre nézve, nálam is első baba lesz, igaz még picit odébb...

Tehát hogy van ez a fájás-mérés? Ha nulladik percben megkezdődik a fájás és tart 30 másodpercet, aztán 9 perc 30 másodperc szünet - ez a 10 perces fájás? És a 9 perc 30 másodpercben egyáltalán nem fáj?

2012. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!