Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Masodik szules konnyebb mint...

Masodik szules konnyebb mint az elso?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálatok hogy vákuumoztak , csak kérdezem?

Mert úgy tudom vákuumot akkor használnak, ha a baba feje kezd megjelenni a résben, de az anyu nem tud intenzíven nyomni ilyen-olyan okok miatt. (Velem legalábbis így volt.) Szülőcsatornában "rekedt" babát nem tudnak vákuumozni, mert van az a harangsapka, azt valahogy rá kell helyezni a fejére. Tulajdonképpen már a kitolási részben vákuumoznak, nem?

Különben meg nem automatikus vákuum a 2. , ezt azért írom mert sok mindentől függ. Ha a baba szépen jön "lefelé", akkor nemigazán csinálnak semmit, max. van az a híres "bekönyökölés", hogy gyorsabban induljon kifelé.

2012. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem kint volt a feje búbja, mondták, hogy meg is foghatom, de nem tudtam kinyomni, mintha jódli lett volna :(


nem nyúlnak bele, ha nem kell, de gyakori állítólag, hogy előfordul másodszor is azoknál, akiknél elsőre is így volt. (mondjuk nekem ráadásul a 2. babám nagyobb is volt sokkal)

Amúgy le is toltak, hogy miért nem szóltam, hogy az első is az volt...

2012. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én nem tudok választ adni Neked, csak leírom hogy hasonló cipőben járunk, mert nálunk is 20 hónapos lesz az "nagylányom" mire jön a pici.Bevallom, én is nagyon félek, az első babámnál 12 órát vajúdtam, s csak remélni tudom, hogy ,most könnyebb lesz.

Könnyű szülést!

2012. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!