Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg igaz, hogy masodik...

Tenyleg igaz, hogy masodik babaval mar konnyebb? tapasztalatokat varok a temaban

Figyelt kérdés
tudom, hogy a tapasztalat sokat szamit, meg a rutin stb, de azt hallottam, hogy elso tobbemmberes siros hasfajos baba utan altalaban a kovetkezo mar konnyebben kezelheto a szulei szamara, bekesebb baba.
2009. aug. 10. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Hát általánosságba nemtudom,hogy igy van e,de nálunk igen,az első folyamatosan síró,hisztis,hasfájós,beteges baba után,most egy türelmes,hasfájos,de tűrő,nyugodt babám van.De szerintem a rutin rengeteget számít.Én érzem magamon,hogy most sokkal nyugodtabb,kevésbé aggódós,türelmesebb vagyok,igy ő is az.Na és azért amiért az elsőnél görcsöltem,itt már nem.de hogy eztáltalánosítani lehet e azt nemtudom,reménykedj.
2009. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a rutin miatt könnyebb, mert nem aggódsz mindenen, tapasztaltabb és nyugodtabb vagy. Tudod mikor mit kell csinálni, hogy mikor nagyobb a baj, és mikor még "semmiség". Azért szerintem ami még közre tud játszani, a gyerekek közti korkülönbség is.
2009. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!