Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült még valaki rajtam kívül...

Szült még valaki rajtam kívül hüvelyi úton a műtőajtóban:-)?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mások történetére is, én már totál beérzéstelenítve vártam a császárt (rossz szívhang miatt)és akkor zutty megszültem és mondhatom nagyon jó élmény volt abszolút fájdalommentesen szülni. Az első gyermekem nagy fájdalmak közepette szültem:-(
2012. jan. 12. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Amikor bent feküdtem szülés előtt feljött egy asszony a férjével az osztályra hogy enyhe fájásai vannak,a doki megvizsgálta majd mondta,hogy menjenek le a rendelőbe uh-ra.Az asszony mondta neki,hogy szerinte már nem nagyon kellene menni sehova,mert mát hatot szült és érzi,hogy már nincs sok hátra.A doki erősködött,lementek és az aula és a váróterem közti átjáróban elfojt a magzatvize és rá 10 percre a rendelőben megszületett a kislánya.Mivel egyedül ment a le vele a doki,ő telefonálgatott segítségért az asszony meg a vizsgáló asztalon meg a baba fejét fogta,hogy ki ne csússzon.
2012. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mit szóltak a dokik?

Úgy volt hogy már kint vártak ugye a műtőben, a szülésznő meg tolt befelé, mondom neki: Te nem akarok pánikot kelteni, de szerintem jön a gyerek (nyomott odalenn) erre ő: Jaj ne hülyéskedj velem! Mondom:dede, tényleg. Na jó azt mondja ugyis még a császár előtt megnézik a méhszájat, mondom most kéne, erre ő: na jó. Megvizsgálja, lefehéredik, de röhög. Gyors hívja a dokikat, mondják az nem létezik, egyszerre két doki keze vizsgál, hát mégis. Na jó, de az előbb mondták hogy így nem tudok megszülni, mert olyan szinten a gyerek nyaka körül volt a zsinór.Tanakodnak kb. egy fájás között, mire az ügyeletes dönt, hogy nyomjak. Persze nem volt olyan egyszerű, mert nem nagyon tudtam mikor van fájás, mivel se ctg se semmi nem volt rajtam, így amikor éreztem hogy feszül a hasam nyomtam, még jó hogy emlékeztem hogy kell, mert semmit se éreztem:-)Aztán a dokik egy pár fájás után kicsit odébbálltak, előkészültek a gátmetszéshez, de arra már nem jutott idő, mert aszülésznő elkezdett kiabálni hogy jön a gyerek úgy tartotta vissza a fejét, így se gátmetszés se semmi nem volt, csak úgy kicsúszott a gyerkőcöm, se vágás, se repedés, álom szülés:-) Na így volt, azt hittem másoknak is volt hasonlója

2012. jan. 14. 10:30
 13/15 alaszka ***** válasza:
66%
Hát ez szupi! Ügyesek voltatok, a baba úgy döntött: "Nehogymár engem csak úgy kivegyenek! Kimegyek én magamtól is!" :) Gratulálok! Erre mondják, hogy a természet okosabb az orvosoknál.
2012. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És a köldökzsinórral mi volt? Nem volt rajta olyan sokszor, simán kijött, nem rántotta vissza a babát ezek szerint? Vagy hosszabb volt egy kicsit a köldökzsinór?

Mázlid volt mindenesetre!!

Gratulálok!!!

2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én egy plázaajtóban.:DD
2012. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!