Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik akik mostanában...

Kismamik akik mostanában szültetek, mennyi pénzt adtatok a fogadott szülészorvosnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

30ezret

Munkaidejében műtött mivel programozott császár volt (nem óhajcsászár, nem kell lepontozni).

2012. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
30ezret. A magán rendelése 7,000 volt. Épp ügyelt azon a hétvégén, Ő fektetett be, mivel már túl hordtam, indították,császár lett.
2012. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fizettem a vizsgálatokért, nem mondott a végén árat.

80-at adtam neki, a szülésznőnek 20-at. Sima szülés és nagyon meg voltam vele elégedve.

2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Általában az a szokás, hogy az egyszeri vizsgálati díj 10x-esét adják. Nálunk 7 ezer volt a vizsgálat és én 70-et adtam a dokinak. Nyilván aki nem engedheti meg magának, az kevesebbet ad, szerintem nem ciki. De érdemes utána érdeklődni, h esetleg nem várja-e el az adott orvos, mert ha igen, akkor kellemetlen lehet. Én kerek-perec rákérdeztem, ő azt mondta amennyit én gondolok. Szerintem így korrekt, de nem minden dr. ilyen szerény :)
2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
nálunk az a szokás hogy a vizsgálat 10Xeresét de én már a másodikat szültem nála, jó orvos szó se róla, de én meg egy tök problémamentes kismama voltam sima szüléssel, épp csak negyed órát volt velem amíg kibújt a baba meg míg összevarrt. Szóval én elosztottam a 70.000 Ft-ot 30 ment a vip szobára, a többi meg a doki zsebébe. Szülésznőm nem volt.
2012. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

Tőlem egy fillért sem fog kapni!!!!!!!

Sajnos ilyen juttatások mellett azt a pénz inkább a babára költjük.

Bár nincs fogadott dokim,nem is akarok!

Bocsi az offért,de ennek ki kellett jönnie :)

2012. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
30.000 Szegeden, 5000-t adtam volna a szülésznőnek (bár nem volt fogadott, de nagyon elégedettek voltunk) de szabadnapos volt, amikor hazajöttem és az előző napokban, így lecsúszott.
2012. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok...nekem éjfélre jött be, nem ügyelt meg semmi ilyen, de nap közben telefonon konzultáltunk. A telefonos segítséggel nap közben viszont nem voltam vmi elégedett. Az éjszakáért, a 8 hónapnyi segítségért és az emberségéért kapta.
2012. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Bp.-en, nagy kórházban fogadott dokim 2010ben 80.000ret kért, szülésznő 30at kapott.

tavasszal szülök ismét náluk, a doki most 100at kért :-(

amúgy ha sima, "rövid" szülésem lesz ismét, csak 40, 30at adnék. de sjanos megszabata a doki az árat.

2012. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Magánrendelésre jártam 5500 volt egy alkalom, de nem adtam a 10x-esét. 20000-et kapott. Úgy gondolom a magánrendelésen megkapta a többit... Ennek ellenére míg bent voltunk minden nap bejött hozzám a kórterembe, a szobatársaimhoz pedig nem jött be az orvosuk úgyhogy szerintem elég volt neki az a pénz, pedig nagyon sok betege van. Ritka de az én dokim még nem szállt el magától!
2012. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!