Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek Vácon?

Szülhetek Vácon?

Figyelt kérdés
Ha területileg nem Váchoz tartozok, de oda járok minden vizsgálatra, és nem fogadok orvost akkor szülhetek ott? Azt hallottam hogy ha nincs fogadott orvosom akkor ha megindul a szülés, nem fognak a váci kórházban fogadni és elküldenek abba a kórházba ahová tartozok.
2011. nov. 11. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha épp Nyíregyházán sétálok, és ott jön rám a szülés, akkor ott is fogadnak, és nem küldenek 200 km-rel odébb, mert hivatalosan máshová tartozom.

Tehát szülhetsz Vácon. Ha odamész, ott fognak fogadni.

Ha mentő vinne be, akkor az az illetékes kórházba szállít, de ha autóval mentek be (vagy gyalog vagy bárhogy), akkor bárhová mehetsz, nem fognak elküldeni.

Ja, és ha oda jársz vizsgálatokra, akkor a leleteken rajta lesz a váci kórház neve, pecsétje, dokik neve, szóval láthatják majd, hogy amúgy is hozzájuk jártál.

2011. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is Vácon szülök és nem oda tartozom.A dokim befektetett egy napra a cukrom miatt,akkor volt egy kis gond mert az orvos igazgató beleegyezése kellett ahhoz,hogy befeküdhessek.Én is kérdeztem a dokimtól,hogy a szülésnél is ez lesz mondta,hogy nem mivel ez sürgősségi esetnek számít.De a mentő tényleg a területileg illetékes kórházba visz.Ezért jó ha van aki bevisz.Férj szomszéd bárki.hol laksz??Mennyi idős terhes vagy??Én 34hetes
2011. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Remélem nem küldenek majd el. Mónika, most töltöm a 22 hetet. Neked van fogadott dokid?
2011. nov. 12. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen van dokim Dr Kondér Nem olcsó de nagyon jó szakember.Hol laksz?
2011. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
KERÜLD EL AZT A KÓRHÁZAT! A FRISSEN SZÜLT CSAJOKAT MÉG VÉRESEN MEGERŐSZAKOLJÁK AZ ORVOSOK!
2011. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, melyik bolygóról jöttél?
2011. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkozom az 5. válaszolóval. Attól értelmesebbnek tartom magam minthogy egy ilyen butaságba bele menjek. Kedves utolsó, te sem foglalkozz vele.
2011. dec. 12. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne etesd a trollt.


De etettétek! HAHAHAHAHA!

2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!