Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki Vácon szült?

Van aki Vácon szült?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az idő! :)

Azt hallottam hogy a bébimnek is kell csomagolni valamit mert szegényesek a körülmények Vácon. Meg írnátok nekem hogy miket vigyek a picinek...! Az én pakkom már készen ál!!! :)


2011. szept. 10. 17:55
1 2
 1/14 zombor kata válasza:
Szia:)Én is csak most fogok ott szülni j.hét végén vagy utána héten,de jól utána jártam:)és pelus,popsitörlő,kenőcs kell:)ruhát adnak.Én már 1 hónapja össze pakoltam de úgy látszik pontosan betartja a kis csaj az időpontot.
2011. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Előre is gratulálok!!! :)

Akkor készítek babócámnak is egy bőröndöt! :)

Azt olvastam valahol hogy a csecsemősök nem adnak semmit a babáknak csak izet, addig amíg be nem lövell a tejed!!! Ez igaz??? Amikor olvastam majd a szívem szakadt meg!!!

2011. szept. 11. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy vinni kell pelust és popsitörlőt?

Tavaly januárban még nem kellett,bár a pelusból nem ártott,ha van nálad +1-2 darab,mert csak maximum napi 3-at adtak.

ruhát sem kellett vinni,csak haza menetelre.

2011. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagyis maximum 5-t adtak.
2011. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 zombor kata válasza:
A barátnőm most szült 1 hónapja és kellett pelus,meg törlőkendő is,és nem adnak semmit csak cukros vizet pohárból ha nagyon nincs tejed:(Ő is ki volt tőle,sirt egy csomót a babája.Én vettem a DM-be 0+ biotápszert és a párommal megbeszéltük,hogy hoz be ha nem lesz tejem:)cumisüvegbe.Legalább éjjelre megtudjam etetni.Meg tettem be baba vizet neki.Kinél szülsz?
2011. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor én is készülök pelussal és popsitörlővel.Tavaly még nem kellett,de ezek szerint az tavaly volt.Na mindegy.21.-e hamar itt van és gondolom azalatt nem fog változni ez a helyzet!

Hát könnyű szülést kívánok mindegyikünknek!:D

2011. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zombor kata válasza:
Könnyű szülést kivánok neked:)Szerintem én is bent leszek 21én,akkor találkozunk:)
2011. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy legyen! :)

Valószínű azért,hogy engem császározni fognak,mert az első is így volt. :(

2011. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zombor kata válasza:
engem is császároznak,j.hét elején:)
2011. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nekem még van bő egy hónapom, Ferenczi Gyula az orvosom, én is császáros leszek. Amúgy nagyon aggódom mert most olvastam hogy állítólag semmit nem kapnak a babák a vizen kívül és sokan írták hogy majdnem kiszáradtak a babák. Nekem ez lesz a 3. babám és tudom hogy csak a 3. napon lesz tejem és addig mit fog kapni a babám???
2011. szept. 12. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!