Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki Vácon szült?

Van aki Vácon szült?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az idő! :)

Azt hallottam hogy a bébimnek is kell csomagolni valamit mert szegényesek a körülmények Vácon. Meg írnátok nekem hogy miket vigyek a picinek...! Az én pakkom már készen ál!!! :)


2011. szept. 10. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még lenne egy kérdésem!

Nekem nincs fogadott dokim,így az orvosok többsége annyit mond,hogy 90 %-ban császáros lesz,mert az első is az volt.

Veletek ezt mikor közölték?Itt vagyok a finishben és még nem tudom,hogy mi lesz! :(


Tavaly is vizet adtak nekik,ha szükséges volt.Az előtej is elég lesz majd nekik,csak nem szabad hagyni,hogy ne cicizzen.Legalábbis ez bevált nálunk.Ja és én vittem kézi mellszívót és fejtem már az első naptól kezdve és egy kevés mindig volt.Az pont elég volt a leányzónak.Utána már a mellszívó se kellett. :)

2011. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 zombor kata válasza:

Én már tudom egy ideje,hogy császáros leszek megbeszéltük a dokimmal(Dubecz) kb 1 hónapja.Holnap után tudom meg pontosan melyik nap,ha addig nem indul be magától a szülés.


a kérdezőnek:Mi is vettünk biztos ami biztos 1 doboz tápszert amit apa behoz megcsinálva ha nagyon nem indulna be a tejem és én is viszek kézi mellszívót :)

2011. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 zombor kata válasza:
Meg tejserkentő teát hoz be a párom napi 1litert hátha akkor gyorsabb lesz:)
2011. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, kicsit megnyugodtam!!! :) Én 100%-ra tudom hogy a 3. napon lesz csak tejem,,, remélem az előtej meg a cukros víz tényleg elég lesz addig is! Annyira nehéz elhinni hogy a babák beérik a kevéske folyadékkal amit kapnak majd a kórházban!!! Bár még nem próbálta ki semmiféle tejserkentő teát de most kipróbálok egy -kettőt hogy minél előbb belöveljen a tejcsim!!!
2011. szept. 14. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!