Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek menjek be?

Szerintetek menjek be?

Figyelt kérdés

Az a heelyzet hogy 38 hetes terhes vagyok .MÚLT HÉTEN MÉG 6.5 MILLIMÉTER VOLT A HEGEM TEGNAP ELŐTT MÁR CSAK 3.5.Állítólag 3 a határeset.Teganap egész nap annyira fájt húzódott a hegem ,hogy sokszor kiegyenesedni nem tudtam.Ma is fél 2-kor keltem a méhösszehúzódásokra meg amensis görcsökre.Jövő hét péntekre írtak ki programozott császárra.Én addig tuti nem bírom ki mert egyedül vagyok a két másik gyerekemmel az egyik 14 hós a másik 4 éves.A kicsit ugye elkerülhetetlen hogy ne emeljem.Fürdetés ,pelenkázás stb......Ha most bemegyek már a cuccaimmal és mondom hogy már nem bírom szerintetek megsászároznak ma?Főleg ha mondjuk 2 nap alatt megint vékonyabb lett a heg.Tapasztalat?Ugye nem kivánság müsor de azt se tudom megoldani hogy mindennap

menjek ultrahangra mivel segítségem nincsabszolut.Tegnap előtt is húztam magam után szerencsétlen gyerekeket és ott voltunk 3 órán keresztül.És nem mindig ér ráa huga a páromnak feljönni 60 kilóméterről.Másunk nincs se nagyszülő se barát:(


2011. okt. 21. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
OFF,lesz,bocsi,de gondolom becsúszott a baba,mivel az orvosok azt javasolják,hogy legalább 1 évet várjon az ember a császár után a következő teherbeeséssel.Pont az olyan probléma miatt,mint ami most Téged is érint.Remélem minden rendben lesz.Én a helyedben gyerekestül bemennék,mielőtt még valami nagy gond lenne a heggel...
2011. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bementél végül? Mi újság??
2011. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én bemennék a helyedben de szerintem meg is tetted. Remélem minden rendben van veletek. :)
2011. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bementem és reggel 6-ra 4 programozott császáros lett behívva én 11-re mentem.Akkor még a programosok vártak.Ugyanis 24 abortusz is volt plussz gondolom volt sima szülés is.Na szóval engem meg vizsgáltak 4-kor!!!Ultrahanggal heget néztek ami 3.6 lett de hogy,hogy nem tudom.Lényeg a lényeg felvettek mert hogy nem játék a heg!Szerintetek sorra kerültem???Nem.Közben jött a telefon hogy a kislányomat nem lehet megnyugtatni annyira sír és hogy félő befullad.(astma)Kellemesen telt az éjszakám evvel a tudattal..Amugy a huga jött fel!!!Reggel 10-ig rám se néztek!Ja és akik programozottra jöttek 4-en az utólsó éjjel 11-kor került sorra!Na mindegy reggel 10-ig egy orvos nemjött nem szólt semmi utána jött egy életembe ilyen bunkó embert nem láttam!!!Avval inditott hogy elege van amagam fajtákbol hogy ráérősen beszaladgálunk a kórházba és ha nem császároznak meg akkor hiába ajánlják hogy benntkell maradni mert lehet hogy 3-4 nap mulva már kell a mütét mi hazamegyünk.Gondolom nem én voltam az első ilyen cipőben.Megmondtahogy a következő 2-3 napban biztos nem születik meg ez miatt ababa mármint a heg.Akkor miért maradjak?Hazajöttem.

2011. okt. 22. 13:06
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja és JÁHN FERENC KÓRHÁZ!!!Most tényleg rátett mégegy lapáttal a rossz hírére!
2011. okt. 22. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!