Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek menjek be?

Szerintetek menjek be?

Figyelt kérdés

Az a heelyzet hogy 38 hetes terhes vagyok .MÚLT HÉTEN MÉG 6.5 MILLIMÉTER VOLT A HEGEM TEGNAP ELŐTT MÁR CSAK 3.5.Állítólag 3 a határeset.Teganap egész nap annyira fájt húzódott a hegem ,hogy sokszor kiegyenesedni nem tudtam.Ma is fél 2-kor keltem a méhösszehúzódásokra meg amensis görcsökre.Jövő hét péntekre írtak ki programozott császárra.Én addig tuti nem bírom ki mert egyedül vagyok a két másik gyerekemmel az egyik 14 hós a másik 4 éves.A kicsit ugye elkerülhetetlen hogy ne emeljem.Fürdetés ,pelenkázás stb......Ha most bemegyek már a cuccaimmal és mondom hogy már nem bírom szerintetek megsászároznak ma?Főleg ha mondjuk 2 nap alatt megint vékonyabb lett a heg.Tapasztalat?Ugye nem kivánság müsor de azt se tudom megoldani hogy mindennap

menjek ultrahangra mivel segítségem nincsabszolut.Tegnap előtt is húztam magam után szerencsétlen gyerekeket és ott voltunk 3 órán keresztül.És nem mindig ér ráa huga a páromnak feljönni 60 kilóméterről.Másunk nincs se nagyszülő se barát:(


2011. okt. 21. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Szomorúan olvasom a sztorit....

Csak nekem az jutott eszembe, hogy a császáros szüléseknél-legalábbis így hallottam/olvastam- eleve előbb indítják meg a szülést. Így meg hogy mensis görcseid is vannak....meg progis császár....Én megbeszélném a párommal, és bemennék.

2011. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is mennék, keress valakit a gyerekek mellé addig, ha el is viszed őket. Meg hát jobb ha nem te vezetsz.
2011. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Az a helyzet hogy a párom nincs itthon akkor nem lenne ilyen gondom:( Mert már éjje bent lettem volna a kórházba.Dolgozik Berlinben.
2011. okt. 21. 09:35
 4/15 anonim ***** válasza:

38 hetes vagy ilyen heggel,2 gyerekkel és elmegy Berlinbe?

Bocsi,tudom, hogy a pénz nagy úr, de ne már a terhesség végén...


Valahogy nem tud hazajönni?

2011. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nagy úr és nem tehet róla ha egyszer menni kell menni kell nincs mese.Most ha itthon van velem mert hogy na szülök karácsonykor meg kopjon fel az állunk?Meg utána is?Nem olyan könnyű ám munkát találni:(Örülünk hogy ezt is kapta!Építőipar!!!Evvel mindent elmondtam itt magyarba nincs télen már munka!
2011. okt. 21. 10:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nincs kérdés, maradnod kell:(

Két ilyen kisgyerekkel nem tudsz bemenni,ogy "jöttem szülni"....

2011. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be! Elküldeni nem fognak gyerekestől. És ha most kell császározni akkor most kell.Inkább most üljenek a gyerekek 1-2 órát egy nővérkével,mint valami baj legyen.
2011. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hívd fel a védőnődet és kérj tanácsot, segítséget!

Most muszáj, a babáról és rólad van szó. A ti egészségetekről!

A mi védőnőnk annyira kedves ,aranyos, hogy tuti bevállalná a gyerekeimet ilyen INDOKOLT esetben!


Kedves szomszéd néni?


Kérdezd a védőnőt, tuti ad tanácsot, segítséget!


Szorítok!

2011. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod hugijához le kell vinni a gyerekeket pár napra, amíg megszülsz.

Vagy fizetsz babysittert, ami horribilis összeg.

Vagy szól a védőnőnek, akinek hivatalból intézkednie kell. Kiskorú nem maradhat felügyelet nélkül.


Szomorú a történet, de én úgy látom, nem egészen van ez leszervezve. Sajnos a baba felelősséggel is jár, az említett körülmények mellett én nem bizti, hogy 3-at vállaltam, volna.. sajnálom!

2011. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak mert hirtelen összeszaladtak a dolgok, még nem lesz felelőtlen valaki!

Szerintem ha más lehetőség tényleg nincs, hívd a védőnőt, ez egy jó ötlet. Tudom milyen cipőben jársz, nekem a párom se tud hetekig, még napokig sem itthon lenni, mert sajnos az akkora kiesés, hogy nem is tudnánk utána utolérni magunkat.

2011. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!