Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy a szex okoz...

Lehetséges, hogy a szex okoz fájásokat, de abbamaradnak?

Figyelt kérdés
A 37. héttől már csak heti 1-2 x szexeltünk a férjemmel, és nem élvezett belém, mert féltünk, hogy a spermában lévő anyagtól megindul a szülés. A 40. hét közepén és végén viszont már szexeltünk úgy, hogy belém élvezett és rendszertelen kb. 8-20 perces fájásaim voltak kb. 8 órán át utána, de nem indult meg a szülés. A baba lejjebb ment, de az orvos szerint még mindig nem illeszkedett be teljesen. Olvastam, hogy prosztaglandinos hüvelytablettával indítható a szülés, ezért próbálkoztunk.A spermában ugyanis az van. Elég sokat szenvedtem, de a vége mindig az volt, hogy abbamaradt. Lehet, hogy még 1-2 ilyen akció kell, hogy teljesen beilleszkedjen, majd elinduljon maga a szülés is?
2008. márc. 13. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen okozhat,megindíthatja a szülést,de abba is maradhatnak a fájások.Nyugodtan akciózzatok ha ki akar jönni jelezni fog!
2008. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kiakar jönni majd kijön a babád!Ne sürgesd!Ha készen áll a kinti életre kibújik.Ne próbálkozz mindenféle butasággal.Amúgy tényleg beindíthatja a szülést a szex:De ha nem esik jól akkor ne csináld kimondottan e célból.Nekem a beilleszkedéstől a szülésig 15óra telt el,úgyhogy ne aggódj.Főleg 40hetesen.tudom ilyenkor már türelmetlen az ember, de hidd el amikor kell kint lesz.Üdv babi
2008. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A "szenvedés" alatt nem a szexet értettem, az jó volt, csak az utána jövő fájások nem. Egyébként a kórházban is azzal az anyaggal indítják meg, csak egy idegen környezetben teljesen művi úton. A dokim így is azt mondta, hogy legkésőbb hétfőn jelentkezzek a klinikán, akkor is, ha nincsenek fájásaim. (3 nap van addig) Akkor már inkább így induljon be a szülés, nem? Egyébként én teljesen jól elvagyok, mindent megcsinálok itthon, és türelmetlen sem vagyok. Persze jó volna már babázni, de egész terhességem alatt semmi tünetem nem volt, azon kívül, hogy nőtt a hasam, és sorban ugráltak rám a kilók. Én el lennék így egyben még hetekig is!:))
2008. márc. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!