Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol tudom meg nézni hogy...

Hol tudom meg nézni hogy területileg melyik korházhoz tartozom? Csak ott szülhetek?

Figyelt kérdés
monorierdő
2008. márc. 12. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Debreceni vagyok,és Berettyóujfaluban fogok szülni.Már ha problémamentes leszek.Nem feltétlen kell ott ahol körzetes vagy.Semmi féle kötelezettséggel nem jár ha nem ott szülsz.

Reméle segítettem.

Sok sikert.

2008. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy be megyek a korházba és közlöm hogy jo estét jöttem szülni?
2008. márc. 12. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Tapolcán lakom, ahol nincs szülészet, Ajkához tartozunk. De Keszthelyen szereték szülni. Felhívtam őket, azt mondták lehet, semmi akadálya, de legalább 2X el kell mennem oda vizsgálatra. Annak nem örülnek, ha isemretlenül csak szülni mész oda.

De azt hiszem mentő meg csak az illetékes kórházba vihet, ha arra kerül a sor.

2008. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így. Amikor érzed, hogy a baba ki szeretne már jönni a nagyvilágba, akkor bemész a kórházba, és megmondod, hogy szerinted megindult a szülés. Bárhol szülhetsz, ha nincs választott orvosod. Ha van, akkor vele kell megbeszélni, hogy hol szülsz.
2008. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van választott orvosom vagyis eddig még de ugy döntöttem hogy 100.000 ft ot nem fizetek senkinek.kistarcsához tartozom de én a péterfybe szeretnék szülni.
2008. márc. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!