Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléstörténetekre volnék...

Szüléstörténetekre volnék kíváncsi, írtok nekem röviden?

Figyelt kérdés
Hogy indult meg,milyen érzés volt,apás szülés volt-e,és Ő miben tudott részt venni,mennyi idő volt?stb....
2011. szept. 23. 13:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lesz kegyetlen!Vagy már túlvagy rajta?Nekem elfolyt a vizem,oxira kötöttek,és onnantól 5 óra múlva meglett a lányom.Nem volt kegyetlen még oxival sem!Csodálatos élmény!!!

2011. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál, méhszáj felpuhulva, egy ujjnyira nyitva!!! :) Valami beindult.

CTG-n szép kis rendszertelen fájásaim voltak, babával minden ok.

Várakozás üzemmód beindult,párom teljesen izgatott.:)

Szombaton újabb ctg, ha hétfőig semmi,doki aki azt mondja akkor majd "aktiváljuk" a kisasszonyt.

Rémisztően közel van már! De nem csak a fájdalom, a babám megbabusgatása is!

2011. szept. 27. 12:22
 23/28 anonim ***** válasza:

Na,most eszembe jutott,hogy milyen jó is volt az utolsó időszak,a szülés...

Irígyellek ám!! :-D


Megírod majd hogy élted át?


Mielőbbi könnyű szülést,és egészséges kisbabát!!!! :-D


üdv: Friss 3 gyerkőcös

2011. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
szia.hogy álltok már? remélm minden ok.. elmondom pár mondatben nállunk mi volt.3 nappal szülés előtt mentem be mert 5 perces fályásaim voltak. nem is negedtek haza. hát éeletem 3 ojan napja volt hogy nem kivánnám még az ellenségemnek sem de mikor megszültem őt elfeledtem mindent nem hidtem hogy ez igy van mert már hallottam ezt de igy van. a vajudás volt nehéz a szülés kb 1 óra alatt lement az is komoly volt de mikor meglátod az a kis drágaságot nem érdekel semmi csak ő. sok sok boldogságot
2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

2011.10.03-án 8:45-kor megszületett a kis Kingám, 4240 grammal és 51 centivel!

Kis vasgyúró!

A szülés embert próbáló volt,nem számítottam ilyen rosszra, de hát hatalmas a baba,ezért nagyon nehéz volt.

2-án este a párom elment dolgozni,10 perc múlva elfolyt a magzatvíz,haza ugrasztottam szegényt,anyumat a nagyfiamhoz, és indulás a kórházba.Bevallom kissé megrémültem,de mégis olyan boldog voltam!

Nehezen de jöttek a fájások,közben leengedték a maradék vizet,onnantól jöttek majd bele haltam,de így is életem legszebb élménye volt az első szülésemmel együtt.

11 órás várakozás után Prof. Dr. Bódis József segítségével, és a drága párom közreműködésével született meg,epidurális érzéstelenítéssel a babánk.

Azthiszem oldalakat tudnék írni az egész kis sztoriról ahogy Ti is,mindenkinek jó babázást kívánok,és köszi mindenkinek!

Nekem Ti is hozzátartoztatok a gyönyörű várandós és szülés történetemhez!

2011. okt. 19. 18:15
 26/28 anonim ***** válasza:

Jajjjj már úgy vártam, hogy írj!!! (a labdás vagyok)

Gratulálok a kis Kingához!

Boldog, örömteli babázást kívánok!

2011. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 haramia ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot és egészséget!:)
2011. okt. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hát,nőiesen bevallom,könnyes szemmel olvastam a soraidat!

Tiszta szívből gratulálok a kicsihez!!! :-D

Jó egészséget,sok boldogságot és jó babázást!!! :-D



Üdv: a 3 gyerkőcös

2011. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!