Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült az elmúlt 1 évben...

Ki szült az elmúlt 1 évben dr. Spánik Gábornál mi a véleményetek? Ill. dr. Vermes Gábornál itt is véleményekre vok kiváncsi

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szültem egyiküknél sem,de mindkettőjüket ismerem,valamilyen okból. Egyikük ügyeletesként vizsgált egyszer,másikuk szülésfelkészítőt tartott.

Szimpatikusak.


Vermes doktor úrról annyit hallottam (de hallomás -nem tapasztalat),hogy nagyon drága a magánrendelése és a nála való szülés.

2011. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm h irtál
2011. jún. 15. 21:51
 3/4 anonim válasza:
100%

Áprilisban szültem dr. Spánik Gábornál. Életem egyik legjob döntésének tartom, hogy őt választottam nőgyógyásznak. Fiatal, lelkiismeretes, segítőkész. Sajnos nem volt komplikációmentes a terhességem, kórházban is voltam, ahol minden nap megnézett, ha nem dolgozott, akkor is érdeklődött utánam.

Úgy tudom, mostanában kevesebb szülést vállal el, és árat is emelt. Nem hiába. Szinte senkitől nem hallottam még panaszt róla. Szívből ajánlom!

2011. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Tud valaki aktuális árat Spánik Gábornál? Elküldenétek priviben? Szülésre gondolok. Magánrendelésre járok hozzá, meg fogom kérdezni legközelebb, de nem tudom hogy szokás az ilyesmit, meg jó lenne tudni, hogy mire számítsak.

Köszönöm!

2012. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!