Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztatnátok? 39 hkm (bőv. Lent)

Biztatnátok? 39 hkm (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az első 41+0-ra született, most vagyok 39+0 a másodikkal, nem nagyon tűnik úgy, hogy igyekezne a baba. Kezdek elfáradni, nagyon erős jóslóim vannak, a derekam is fáj (hol időnként, hol folyamatosan), lépni nagyon nehezen tudok, keményedik a hasam is nagyon. Mindenki kérdezi, hogy megszültem-e már, elég fárasztó folyamatosan válaszolgatni, hogy nem...

Biztatnátok kicsit kérlek :)


2011. aug. 24. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bíztatlak! Szerintem a napokban megszülsz:-)

Nem lehet bírni ezt a meleget nagy pocakkal... Én még csak 33 hetes múltam vasárnap, de alig bírom a hatalmas pocimat, állandóan szédülök, nincs étvágyam, fájnak a lábaim, a derekam, a hátam stb. Én is megszülnék szivesen, de még muszáj bírnom 1 hónapot.... Amúgy nekem is második baba, 2 évesem mellett nem is igazán tudok pihenni, pedig jól esne már...

Bocsi, hogy kicsit eltértem:-)

Kitartást neked, hamar túl leszel rajta:-)

Üdv!

2011. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy már mindjárt vége, pihenj sokat és ne vegyél tudomást a kérdezősködőkről.

Nekem még 4 napom van hátra azon kívül, hogy picit fájdogál a hasam semmi más jele nincs a szülésnek. Minden órában van valaki aki felhív és megkérdezi, hogy nem akarsz még szülni menni?Mire vársz még? A legbosszantóbb az volt amikor távolabbi rokonink itt voltak és már ők akartak bevinni a kórházba hogy az orvos indítja be a szülést mert ők most érnek rá és látni akarják a gyereket.És ezt kb. fél óránként, jah mivel én nem voltam hajlandó bemenni a kórházba az ő hülyeségük miatt még engem kezdtek el szidni, hogy milyen felelőtlen vagyok.

2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kedves 1.: semmi baj, én sem tudok sokat pihenni a "nagy" mellett, a meleg miatt ráadásul nem is tudunk nagyon mit csinálni :(.


kedves 2.: nekem azért ennyire nem durva :) bár van, aki annyira "okos", hogy megkérdezi, mikor szülsz? hát honnan tudjam :) "majd..." :)

Úgy teszik fel a kérdést, mintha az én hibám lenne, hogy még nincs kint a baba, holott egyáltalán nem kímélem magam... tök rossz, hogy még nekem csinálnak bűntudatot...

2011. aug. 24. 09:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is biztatlak, kitartás és kívánom, hogy mihamarabb kibújjon a kisbabád. Én 39 hetes+1 napos vagyok és én is hasonlóan érzek mint Te. Egyik nap nem húztam fel a redőnyt az ablakon, hogy ne süssön be a nap és erre a szomszéd néni elterjesztette, hogy megszültem. Mert ez nála összefügg. Egy másik bácsi meg gratulált az apukámnak, hogy nagypapa lett, mivel a férjem egyik reggel integetett neki és ő ebből azt szűrte le, hogy meg van a baba. Szóval én is unom már egy kicsit. Az még nem gond, ha megkérdezik hol tartok, no de mikor maguktól kitalálják, hogy már megszületett... De szerintem Te is és én is megszülünk a héten. Legyen így.... Sok sikert, könnyű, mihamarabbi szülést!!!
2011. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek. 39+4 vagyok. Már nagyon-nagyon várom. De semmi, még a legapróbb jel sem utal rá. A melegtől totál gyengének érzem magam. A kérdezősködőktől meg megőrülök. Állandóan csörög a telefonom. De a kedvencem ha valaki személyesen kérdezi meg, hogy még mindig nem szültél???? De csak a hasam ugyanakkora maradt, a gyereket meg magában hagytam otthon!!! Lehet kissé hisztis vagyok... de olyan kiakasztó már ez megy kb. 2 hete.

Tudom nem vagyok valami biztató... szóval kitartás. Eljön a mi napunk is hamarosan!

2011. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

na akkor én is ittvagyok 39+1 el :)))

elsőt 40+1 re indították, most hiába homeozom, málnalevélteázok smemi:(( méhszáj nem változik, minden vizsgálat oké, hát úgy őszintén nem is hiszem hogy elindul magától

2011. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

látom más is "szenved" már.


Én még azt sem tudom hogy áll a méhszáj (nem nézte még mindig a dokim), már nagyon kimerültem a folyamatos fájásokban, a meleg miatt már szédülök is, eddig nem volt ilyen gond :).


Kedves utolsó az a jó, ha 40+1 naposan indítják, nekem leghamarabb 41+1 vagy 2 naposan fogják indítani... az még több mint 2 hét ilyen fájásokkal. Ha nem fájna így a pocakom, méhszájam, derekam, akkor nem panaszkodnék, de ííígy... :)

2011. aug. 24. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:

ülj le törökülésbe a földre (ez segít a babának beilleszkedni a szülőcsatornába), simogasd a pocidat minkét kezeddel, körkörösen (ez összehúzódást idéz elő), lazítsd el a szádat (ez a méhszájat lazítja) és beszélj a babádhoz hogy ideje előbújni :)


én nem igazán hiszek ezekben, a szülésznőm mondta mikor már teljesen kivoltam, nem akartam túlhordani és már csak 2 napom volt. egész este ezt csináltam, másnap szültem :D

persze nem tudom, hogy ezért-e de ha hiszel benne, miért ne? :)

2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nem rossz ötlet lehet, amit írtál, nem hiszek ilyenekben (sem a homeopátiás szerekben).


Egyébként nem hinném, hogy kipróbálom, mert hogy állok fel utána? :) nekem ilyen gondjaim vannak mostanában :)


egyelőre nálam semmi változás egyébként, lányok nálatok valami készülődik már? :)

2011. aug. 25. 05:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Talán ma vagy holnap beindul.Iszonyatosan meleg lesz!


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!