Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Undorítónak tartom a szülést!...

Undorítónak tartom a szülést! Az én gondolkodásommal van a baj? Kíváncsiságból megnéztem egy videot. Amit nem kellett volna.

Figyelt kérdés
Legszívesebben elhánytam volna magamat. Meg ahogy bele gondolok milyen testi lelki változáson mennek át a kismamák.. stria, löttyedt mell, stb..Anyum szerint a világ legtermészetesebb dolga.. Szerintem nem. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 07:25
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Nem ertek egyet az utolsoval. Az, hogy egy szulesvideot undoritonak talalsz, nem az eretlenseg jele. En lattam eddig vagy 300 szulest. Szivbemarkolo, gyonyoru, csoda!!! Vegul mindig konnyes lett a szemem. Aztan a sajat szulesem elott megneztem egy videot is. Te, hat majd' a gyomrom fordult ki.ANNYIRA MAS!!!!!!! Nem birtam vegignezni, undorito volt. Aztan megszultem a kisfiamat, kadban, kristalytiszta vizbe, gyonyoru bekeben. Szules utan 1 hettel az erettsegi sulyommal az akkori ruhaimat hordtam. Szoptattam 2 evig. Most 2 honap mulva erkezik a lanyom. Se csik, se plottyedt cici - egyelore, de gondolom, egyszer mindenki melle megereszkedik majd, az enyem is. Par ev mulva visszamegyek dolgozni, megkonnyezem a szuleseket. De videot soha a budos eletben nem nezek a temaban!!! A NatGeosok vajon miert tudnak olyan szep ellesvideokat kesziteni a zsirafrol meg a kistigrisrol??? Miert kell az emberi vilagrajovetelt ilyen bizarr undormanykent bemutatni???
2014. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!