Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Undorítónak tartom a szülést!...

Undorítónak tartom a szülést! Az én gondolkodásommal van a baj? Kíváncsiságból megnéztem egy videot. Amit nem kellett volna.

Figyelt kérdés
Legszívesebben elhánytam volna magamat. Meg ahogy bele gondolok milyen testi lelki változáson mennek át a kismamák.. stria, löttyedt mell, stb..Anyum szerint a világ legtermészetesebb dolga.. Szerintem nem. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 07:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Aki így áll hozzá, annak nem is való gyerek, akárhány éves is. Ez változhat bőven, ha pedig nem, akkor tényleg irány a külföldi álommunka. De az is mese habbal... Max. az álompasi keres helyettetek egy olyan nőt, aki szülni is hajlandó, mert apai ösztönök is vannak a világon.
2011. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
lol..én írtam az álomországot, és azem a válaszomból leszűrhető hogy az álompasi se kell, mert ne akadályozzanak a valódi, igazi, másoktól független álmaimban, egyébként tényleg nem akarok gyereket, szóval kicsit jogos hogy nemvaló, kicsit meg nem, mivel nem ismersz, még lehet hogy így is jobban bírnám mint egyesek akik egész életükben erre vágytak...ennyi.
2011. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, más az álom, és más a valóság. Ha a "szingli" élet a minta, az se baj, akkor tényleg nem kell más csak önmegvalósítás. Egy ideig biztosan működik, szuper, élvezed, sokat keresel, szép leszel és csinos. Eddig nincs is baj, csak aztán amikor már kifutottál az időből, arra ébredsz, hogy senkid nincs, nincs biztos háttered csak a pénzed és a szép lakásod, az ajtót nem nyitja rád senki, mert már mindenki boldog a családjával vagy épp az élettársával. És ha nem a szüléstől, akkor majd a korodtól és az önmegvalósító életmódtól lesz löttyedt a melled, csíkos a hátsód, ősz a hajad. Ha a boldogságodat emberek nélkül képzeled el, se társ, se család, a te dolgod, de 60 évesen önmegvalósító szinglit játszani már ciki lesz.
2011. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
mindenki az időskorral jön...mintha akkorra elfelejtenének élni az emberek, de ha fiatal marad az elméd, akkor nem hiányzik majd semmi, és ha meg az van hogy már nem tudok kicsoszogni a műfogsoromig, és kéne valaki aki behozza...nos akkor már nem sok értelme lenne kicsoszognom... ez kissé depis lett, de remélem érted, jó ha van aki szeret öregnek lenni, mert szeressen, és ha van aki viszontszereti maradjon is életben jó sokáig, de valószínű az egyetlen ok amiért én akkor mikor már nem tudok aktívan élni még mindig nem ölném meg magam, a remény lenne az emberiségben, hogy talán a genetikusok egyszercsak előrukkolnak a csodával ami fiatalít..:D
2011. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Kettőnk között egy óriási különbség van. Én voltam már huszonéves, és pontosan tudom milyen, te viszont még nem voltál idősebb, és fogalmad sincs, az hogy milyen. :) Én olyat még nem láttam, hogy valaki szeret öreg lenni, vagy talán az én környezetem örökifjú?


Elnézést a kérdés feltevőjétől, ez már kicsit off, bár ő is tanulhat még. :)

2011. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

bocs, roszul fogalmaztam. nem szeret hanem elfogadja hogy ez az élet rendje, legyen hát így...én nem várom az orvosi/kutatói "csodát" és nem mondom azt hogy: "ez így jó, legalább van unokám aki majd helyettem is továbbviszi a dolgokat" nem az én esetemben az lenne a normális ha én vinném tovább..

és szintén bocs az offért

2011. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

helyesbítés (veszőhiba :D)

én nem, várom az orvosi/kutatói "csodát

2011. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van. És valóban kivülállónak nem lehet szép látvány, de te nem látod, és az a csoda amit utána fogsz tapasztalni azt nem lehet szavakkal leirni.

Még fiatal vagy nagyon, és hallottad azt a szólást hogy : Soha nem mondd hogy SOHA! :) Hidd el a legcsodálatosabb dolog a földön ha kisbabád születik!! Csak te még nem értél meg rá, majd ha jön az az érzés, akkor nem a szülés látványa lesz az amire gondolni fogsz.

Ami undoritó az az abortusz látványa, na ha azt látnád!

2011. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23.52

Nagyon jól megfogalmaztad!!

2011. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
32%

Hááát...Te ezt tartod undorítónak.

Én meg azt,hogy a sok fiatal,sokszor még kiskorú,lepukkant szórakozóhelyeken az egyik öléből ki,a másikéba be!A retyóba meg félkómába jól összegabalyodnak,sokszor 3-an,4-en is.

Aztán nem tudja szerencsétlen,ki adta neki az "aids-készletet"!

A szülés tényleg nem egy szép látvány,de hogy undorító lenne?!Csak olyan írhat ilyet,aki még teljesen éretlen.

Az egy igazi csoda,amiben remélem egyszer részed lesz neked is,és hiszem,hogy utána teljesen megváltozik majd a véleményed.(Ha addig nem is!)

:)

2011. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!