Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Undorítónak tartom a szülést!...

Undorítónak tartom a szülést! Az én gondolkodásommal van a baj? Kíváncsiságból megnéztem egy videot. Amit nem kellett volna.

Figyelt kérdés
Legszívesebben elhánytam volna magamat. Meg ahogy bele gondolok milyen testi lelki változáson mennek át a kismamák.. stria, löttyedt mell, stb..Anyum szerint a világ legtermészetesebb dolga.. Szerintem nem. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 07:25
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném... nem akarok szülni... már eldöntöttem..
2011. aug. 24. 07:42
 12/41 anonim ***** válasza:
Nos ezzel én is így vagyok. Csak az a baj, hogy én egyedüli lány vagyok, akiért nagyon sokat küzdöttek a szüleim, és szeretnének unoká!kat! Szóval nekem muszály lesz, ha nem akarok nekik csalódást okozni... :S
2011. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
54%

én is...

amúgy nem is hiszek benn, persze jó hogy mások szülnek, meg hogy én születtem, de én már biztos nem fogok szülni..

plusz ott a lelki kötés, ha van gyereked, már nem teheted azt amit Te szeretnél...gondolj csak bele..hirtelen munkát kapnál álmaid országában...de nyilván nem mehetsz mert ott van a gyerek meg az apja...szar szitu..

a testi változások meg szörnyűek...de akinek ez kell, hát nyugodtan..de én biztosnem, és örülnék ha végre ezt is elfogadnák az emberek..

21/L

2011. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
20%

én semmi undorítót nem látok benne, szombaton kellene elvileg szülnöm megnéztem én is egy pár videót erről, de nem találtam undorítónak.

Nekem a szülés nem a fájdalmat és a csúnya látványt jelenti, hanem egy ártatlan kis csöpség életének kezdetét.

2011. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Uhh a végén kiderül, hogy velem van a bibi :o

Nekem csodálatos a születés (mondjuk anno orvosnak készültem de lényegtelen). A férjem is bent volt a kislányunknál, szerinte sem volt gusztustalan egyáltalán. Ki így gondolja, ki úgy. A vért sem mindenki bírja. Nem baj ez, csak kizárólag emiatt ne maradjon ki a gyermek az életedböl.

Ja, nem lettem striás egyáltalán, tágabb sem lettem, nem nyúlt meg semmim és szép vékony lettem szülés után. Sokan azt hitték, hogy örökbefogadtam a lányom.

Nem törvémyszerü, hogy mindenki megcsúnyul aki szül.

23/N

2011. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%

Ja, kérem szépen 18-21 évesen persze, hogy így gondolkodtok, én ugyanígy éreztem, undorodtam, féltem, utáltam a gyerekeket.

33 éves koromtól kezdve meg kis túlzással, de a karom adtam volna gyerekért. Meg is jártam, 36 évesen ikreket szültem:-))))

2011. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 38 éves nőt, aki 3 gyermeket szült, és még mindig szép. Persze nem ő a lesoványabb nő, akit ismerek, de ha helyes arca van, akkor nem számít, hogy van rajta pár + kiló.
2011. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
20%
30 körül minden nő megváltozik,akkor már minden nő akar gyermeket.20 évesen még nem biztos.
2011. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
20%
Elárulok valamit,10 lányból 7 eldönti hogy soha nem akar szülni:-) A 7 ből 6 nak lesz gyereke később:-)
2011. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%
a hozzad hasonloan gondolkodoknak ott a programozott csaszar, meg vajudni sem kell.
2011. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!