Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Undorítónak tartom a szülést!...

Undorítónak tartom a szülést! Az én gondolkodásommal van a baj? Kíváncsiságból megnéztem egy videot. Amit nem kellett volna.

Figyelt kérdés
Legszívesebben elhánytam volna magamat. Meg ahogy bele gondolok milyen testi lelki változáson mennek át a kismamák.. stria, löttyedt mell, stb..Anyum szerint a világ legtermészetesebb dolga.. Szerintem nem. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 07:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

Szültem,ez a velejárója annak hogy gyerekem legyen.Amugy kivülálloként nézve tényleg nem szép látvány de ha te szülsz nem látsz semmit,de ha látnád akkor sem érdekelne.

Ha undoritónak találod ne foglalkozz vele,ne nézegesd ezeket a videókat.

2011. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Ne nézd! Valóban borzasztó látvány. Ilyeneket csak a leendő orvosoknak kellene nézni. Ha te szülsz, akkor nem látod.

Igaza van anyudnak, mindenki így jön a világra, természetes dolog.

2011. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Hát nem egy szép látvány az biztos,én benn voltam a gyermekem születésénél.Már megbántam mert utána kihatással volt a szexuális életünkre.Jobb nem látni.

Valószínűleg még túl fiatal vagy,egy felnőtt nő bármit megtenne azért hogy gyermeke legyen,nem a melle feszességével meg ilyenekkel foglalkozik.

2011. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Hát több ilyen szülési videot nem nézek az 100%.
2011. aug. 24. 07:35
 5/41 anonim válasza:

Maximalisan egyettertek!Szamomra is nagyon nagyon undorito...ahogyan a vagina kitagul es ki jon a baba feje...te jo eg!:) En is mondtam a paromnak lehet apas szules de szigoruan a fejem melett, mert tobbe nem kell neki azok utan ha meglatja:D A striak az elhizas a bedagatt lab stb igen mind borzalmas!

Viszont ahogyan az elottem szolo is leirta ez termeszetes es ez az ara, hogy legyen egy babad, es amint majd a karjaimba veszem biztos vagyok benne, hogy semmi testi elvaltozasom nem fog erdekelni hiszen onnantol erte elek:)

Ugyhogy mindezek ellenere eljon majd az ido amikor fontosabb lesz a bebim mint a testem!

2011. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Férfi vagy? Gondolom igen.


Az én párom dettó így van ezzel. Lövésem sincs, hogy mi lesz velünk. Ő próbál másként hozzáállni a dolgokhoz, de szerintem ha hosszú évek alatt beleivódott ez az undor, akkor nem hiszem, hogy lehet valamit tenni ellene. Bizonygatja bár, hogy túl van rajta. De egy terhes nőt is csúnyának talál. Egyszer felvetette, hogy mi lenne, ha inkább örökbe fogadnánk. Amikor kiakadtam a dolgon, azt mondta, hogy csak vicc volt, de nem hiszem. Szerintem ezzel a menthetőt mentette.

Félek tőle nagyon. Fel vagyok rá készülve, hogy lehet rámegy az esetleges terhességemre a házasságunk.

Tudom én, hogy nem szabad ilyen embernek szülni, de egyébként rendes ember. Bár ha jobban belegondolok a gyerekekkel sem tud mit kezdeni. Nemrég születtet a kebel barátjának gyereke. Reménykedtem benne, hogy talán majd változik valami. Változott is, de én nagyon kétlem, hogy ez szívből jön.

2011. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
57%

LÁTVÁNYNAK TÉNYLEG NEM SZÉP AZ BIZTOS! (caps lock bocsi)

Én mikor szültem akkor kezdtem el nézegetni ezeket a videókat, hogy majd felkészülök agyilag stb... Na hát úgy beparáztam főleg mivel az egyik videóban még a gátmetszést is megmutatták... :S Na azt én szó szerint éreztem...


Amúgy amikor Te vársz majd esetleg babát ez teljesen természetes lesz... Nekem sose volt olyan jó mellem mint amikor szoptatás volt... Volt mit kitenni, igaz hogy most nem a legszebb de ha megvan a második baba is (terv még csak) akkor ráérek majd megcsináltatni...

2011. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
50%
Majd eljön az idő, amikor elkezd ketyegni a biológiai órád és akkor mindent megteszel azért, hogy "striáid, löttyedt melled, pár kiló plusszod" legyen!!!!!
2011. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok.
2011. aug. 24. 07:41
 10/41 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nincs benne semmi undorító! Pont ellenkezőleg: nagyon érdekes, ahogy az anya szervezete táplálja, védi a picit a pocakban. A szülés meg megint csak egy "bonyolult" dolog, mennyi mindennek kell jól működnie, hogy ki tudjon bújni onnan :) Eddig egy szülésem volt, kb 2 hónap múlva lesz a következő, várom már :)

Ha nem haragszol, hány éves vagy? Nekem olyan 13 éves koromban voltak ilyen gondolataim, de szerencsére elmúltak :)

És nem törvényszerű, hogy az anya teljesen lepukkant állapotba kerül szülés után: rajtam egy darab csík nem lett, eredeti 56 kilómat visszaszereztem, nem lógnak a melleim....

2011. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!