Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyiket választanátok kis mamák?

Melyiket választanátok kis mamák?

Figyelt kérdés

Természetes szűlés vagy vízben való szűlés?

Megmondom öszintén engem a vízes nagyon vonz, mert az olyan"természetes"és könnyebbnek is látszik...persze ezt nem tudhatom, mert az első fog jönni nem soká és jó lenne eldöntenem, hogy mit is szeretnék!

A Férjem ragaszkodik, hogy ágyon szűljem meg a kicsit.


2011. aug. 17. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
hát sztem ágyon szülj.
2011. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe ne szóljon bele a férjed, hanem támogasson abban, amit te jónak látsz. Bocs a lázításért.

Valóban vonzó a víz.

2011. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
A vízben szülés nekem is nagyon szimpatikus volt, míg valahol azt olvastam, h így nagyobb a fertőzés veszélye, ami számomra logikusnak tűnt, ezért letettem róla.
2011. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is az ágyat választanám, bár összehasonlítási alapom nincs. Ugyanakkor sok igazság van abban, hogy a vízben sokkal könnyebben viselhető a fájdalom és könnyebben lehet mozogni.

Egyébként pedig mivel nem a férjed fog szülni, nehogy már ő döntse el, hogy neked mi módon kellene szülnöd. Ha átengedi neked a döntés lehetőségét, attól még nem fog csorbulni férfiúi tekintélye.

2011. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek éjjel indult el a szülése, és zuhanyzással csillapította hajnalig a görcseit, úgy hogy betett a zuhanytálcába egy műanyag széket és ott ücsörgött. Azt mondta sokat segített.
2011. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Aki válaszol a kérdésemre kérlek tegye meg azt nekem, hogy Ő miért szűlne így vagy úgy és esetleg tapasztalatból beszél?!köszönöm!
2011. aug. 17. 20:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha van lehetőséged vízben próbáld ki én mondjuk nem tudom milyen de ha mégsem válik be még mindig mondhatod hogy inkább ágyra feküdnél,de aki ágyon van nem hinném hogy átviszik vízbe.

mármint a sima kórházakra gondolok nem a magánklinikára nem tudom te hova mész.

2011. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Vízben,vízben,vízben!!!

:) Saját tapasztalat,gyönyörü,"túlélhetö" :),elég könnyü szülésem volt így!Igaz,a végén ki kellett jönnöm a kádból,szerintük elfogyott az eröm-de lelkileg sajnos nagyon a padlón voltam akkor,ez közrejátszott...-.Miért ne próbálnád meg??!Mindenki tudja a víz jó hatását,hogy ellazít!Bármikor kijöhetsz,ha lehetöséged van rá,miért ne élnél vele?A férjed meg csak gyözködd,hidd el,nem fogjátok megbánni! :) ja,mellesleg én mindenféle fájdalomcsillapító nélkül szültem meg! :) Elös baba,jön a második,ha lehet,ö már teljesen vízben fog születni! :))

Èn el sem tudnám máshogy képzelni.

Sok Boldogságot Nektek,jó egészséget!De mindenekelött könnyü,felejthetetlen szülést kívánok!

2011. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

20:13 vagyok

Fertözésveszély?!Szerintetek a kórházban a szülészeten nem figyelnek eléggé erre?Gondolom,ha esélyes lenne,nem lehetne egyre több kórházban vízben szülni...

Èn még nem hallottam az ismeretségi körömben,hogy valaki fertözést kapott volna.

2011. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

De jó tetszik az a válasz aki éjjfélkor a víz alá ült és jobb lett , meg annak a válasza is tetszik akinek ennyire bejött a víz!!!

Öszintén elmondom, hogy mikor havim volt mindig a zuhanyzásra gondoltam, hogy egy meleg teli kád de jól esne!És nekem azt mondta egy anyuka, hogy olyan a szülés mintha nagyon erős menszesz görcseid lenének, na nekem mikor görcseim voltak nagyon jó volt a meleg víz!:)

Na és a fertőzés veszélye az, hogyan jöhet szóba?Tényleg nem értem ,de csak azért, mert gondolom, hogy steril kádba raknak bele és egyedül te vagy benne a vízben meg a pici így kitől kaphatnék el bátmit is?!Köszi a válaazokat!jah akkor is lehet apás szűlés?

2011. aug. 17. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!