Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből már lehet következtetni?...

Ebből már lehet következtetni? Vagy akár még túl is hordhatom?

Figyelt kérdés

36. héttől vannak jóslóim, mensi szerű erős görcsök. Azon a héten még csak két naponta jelentkeztek. Múlt héten, 37. héten már naponta reggel és néha este is jöttek. 2 napja viszont egyre sűrűbben jelentkeznek és egyre intenzívebben. Ma reggel már 3 görcsöt éreztem reggel 6 és 9 óra között, éjjel 11 körül volt egy, ami annyira erős volt, hogy már páromnak könyörögtem, hogy "Mulaszd el." Lehet következtetni, hogy hamarosan szülés vagy túl is hordhatom?

Nyákdugó meg van, magzatvíz mondanom sem kell, baba még fent van.


2011. aug. 1. 09:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy zárt vagyok-e vagy nyitott, a dokim 34 hetesen nézett utoljára belülről, zárt voltam. Ha babácska úgy dönt még a héten kibújik nem is fog többet vizsgálni. Jövő héten jön vissza a szabadságáról. 38 hetes uh-ra ezen a héten kell mennem. Hátha abból derülhet ki valami.
2011. aug. 1. 09:24
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiamat 30.héten még vissza is kellett tartani, mindig bő 2héttel nagyobb volt a terhességi kórnál, 38.hétre született.

A lányommal is szintén nagyon korán jöttek a görcsök, karácsony 3perces "fájások", jan8 5percesek, jan18 szülés...

Ezek a görcsök csak arra jók, hogy aggódjunk valamin:D

Mikor a lányom szültem még meg is jegyeztem, hogy csak akkor hiszem el, hogy szülök, ha már a kezemben tartom.

2011. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet ebből még tudni semmit sem. Annyira változó, hogy mikor jönnek a babák.

Nekem 36 hetesen mondta a doki, hogy hűha, nehogy előbb jöjjön a baba, mert nagyon sok jóslóm volt, a méhnyak is teljesen megrövidült, aztán a 41. héten már meg is szültem...

2011. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!