Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete császároztak, de nem...

2 hete császároztak, de nem adtak "használati utasítást" hozzá. Hordhatom már a haskötőmet és napi hány órát? Vajon mennyi idő alatt húzódik vissza ez a nagy rengő, lógó pocak?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban megkérdezték, mikorra várom a babát:(
2009. okt. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem 8 hete császároztak de én nem használtam semmit/orvosi tanácsra/ És szépen visszahúzódott a pocim ami megmaradt az a háj:((( Azt meg ugyebár csak tornával tudom ledolgozni.........Még van időd ne legyél türelmetlen,szépen visszamegy a poci:))))

Jó egészséget neked és a 2 hetes babádnak:)

2009. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2hete szültem császárral.Nekem azt mondták,hogy 6hétig nem szabad a hasszorítót használni.Utána is csak napközben(séta,házimunka alatt)pihenés közben pedig semmiképp.5.napon indult meg a tejem,azóta hogy rendesen szopizik a picim sokat húzódott vissza.Engem is megkérdeztek a gyógyszertárban,hogy minek kapkodom,hogy már most kiváltom a fürdetőt,popsikrémet...:(((na bumm!
2009. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor reméljük a legjobbakat. Amúgy nekem is kisebbedik, csak valahogy nem gondoltam, hogy ez így megmarad szülés után. Az 5. napon indult meg a tejed? És addig mit kapott a picid?
2009. okt. 12. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 10 napja volt császárom. A varratszedésnél megkérdeztem a dokim hogy hordhatom-e a haskötőt, és azt mondta hogy igen. Sőt a kórházban már ott javasolták. (SOTE II.)

Én hordom, semmi panaszom nincs, a hasam szépen húzódik vissza.

Jó babázást kívánok!

2009. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, én egész nap hordom, csak éjjelre veszem le.

Szép estét!

2009. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10-11 16:27-es vagyok.

Még a kórházban kaptunk receptet tápszerre,így szopi-tápszer...sírás-rívás,maszír-fejés...húúúú.Kemény pár nap volt.Napi 1-2óra alvással.Ma már tudom,nem kellett volna tápszert adni a picinek,mert volt tejem csak senki nem segített(a kórházban),hogy az eljusson a pici szájába is.Így kaptam jó nagy göböket amit a védőnénink és anyukám felváltva szétmaszíroztak míg én az ujjam rágtam a fájdalomtól.Nem kívánom senkinek!Ha szegénykém nem tömöm meg táppal szívta volna és hamarabb kap tejcsit.

2009. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mindenki másképp tudja! Anyukámnak még fűzővel szorították mind3 császárja után, a barátnőmnek megtiltották a kórházban, merthogy használja csak a saját hasizmait... Asszem majd néha hordom-néha nem, az a biztos:)
2009. okt. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!