Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok. Az...

38 hetes kismama vagyok. Az UH-os eredmény szerint I. fokban érett a méhlepény. Ez mit jelent? Ebből lehet következtetni, hogy mikor születik meg a pici? (Nem-e hamarabb, mint kellene).

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy hamarabb születne meg a babád. Nekem a 32. heti UH-n már az volt írva, hogy I. fokban érett a lepény, a 38. heti UH-n pedig az, hogy II. fokban érett. Mégis túlvittem a babát a kiírt időhöz képest, 3 nappal.
2010. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 26 hetesen I.fokban érett volt!!!Szóval ebből nem nagyon lehet következtetni!Most 31 hetes vagyok és még mindig annyi az eredmény!!!De egyébként ha most megszületne a babád,már akkor sem jönne hamarabb sokkal!Már nem számít koraszülöttnek sem:)))Szép szülést Neked!!!
2010. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, hamarabb biztos nem. Szülés előtt általában II. vagy inkább III. fokban szokott érett lenni a méhlepény. Úgyhogy nyugi! :-)
2010. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hello, Szülés előtt jellemző a III. fokon érett. Nekem már egy hete az, de még mindig semmi. Pedig már túl is hordom a babát. Türelem.
2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy is időben vagy, de nekem már a 32. héten I fokban érett volt, és 8 napot túlhordtam...

Ilyenkor ez már tök normális eredmény..

2010. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem már a 33. héttől II volt a méhlepény, é 40+2 szültem. Onnantól hhogy megtudtam milyen állapotban van a méhlepényem,végig attól tartottam, hogy baj lesz mert nem látja el jól a babát.Utána is olvastam több helyen, hogy hanyas fokozat mit jelent, hát nem kellett volna, mert mégjobban aggódni kezdtem.

De a dokim megnyugtatott,hogy ez teljesen normális,hogy a terhesség végére a lepény elöregszik, hiszen "neki" 9 hónapra szól a munkaideje, és eljár az idő felette, de nem kell aggódni, még a III lepény is ellátja a babát, csak ott kell már nagyon figyelni.

2010. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Akkor miért van az, hogy sokszor fáj a hasam?Úgy mint mikor meg van.Tegnap pl 1,5 órán keresztül 10 percenként fájt a hasam kb 1-2percig folyamatosan,de már ma is érzem.Azt jelenti,hogy hamarosan szülök?(első babát várom)
2010. máj. 15. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek már jóslók!!!
2010. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!