Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sajnálja itt valaki még...

Sajnálja itt valaki még rajtam kívül, hogy vége lett a terhességnek? Pláne, ha nem tervez többet?

Figyelt kérdés
Nekem hirtelen lett vége a 37. héten,pénteken járt volna le az idő, sűrgősségi császár volt.Olyan gyorsan történt minden. Most élveztem a terhességet,jól viseltem.És az eszem tudja, hogy nem tudunk több gyereket vállalni, és ez nagyon elszomorít.Érez így még valaki,mert párom szerint ezek nem normális gondolatok, örüljek, hogy túl vagyunk rajta.
2011. júl. 26. 18:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nagyon hianyzik, alig varom, hogy ujra teherbeessek!:) A szules utani elso hetekben nagyon hianyzott, allandoan azt almodtam, hogy terhes vagyok meg:) Ezek szerint nem vagyok egyedul, aki csodalatos idoszaknak elte meg a terhesseget:)
2011. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hiányzik persze, jólesik visszagondolni, de elmúlt, így kell lennie. Ez az állapot is nagyon jó, Anyának lenni. Szomorú nem vagyok miatta, de jó volt.
2011. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tudom miről bexélsz. Nekem 36.héten csinálták a császárt és ahogy te is írtad minden olyan gyorsan ment, ráadásul elötte egy hónapot már kórházban voltam, úgyhogy nem volt részem nagyon abban, hogy végig sétálok az utcán és csodálnak az emberek, hogy babát várok. Sokan nem is tudták hogy babát várok, csak mikor negyedévig nem láttak és megláttak, hogy tologatom az ikerkocsit...mindenki kérdezte, kinek a babái??? Mindenki meglepödőt, hogy az enyém.. :D alig várom, hogy újra babánk legyen és azt tuti jobban kiélvezem majd! :D remélem
2011. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Én is nagyon sajnálom,hogy nem lehetek többet terhes,viszont babót csak egyet terveztünk.Nincs is csodálatosabb dolog a terhességnél,imádtam az lenni!:)

Ja,mégis van csodálatosabb:látni a gyermekemet,ahogy napról-napra cseperedik!:)

2011. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen. De én igazából nem azt sajnáltam, hogy vége a terhességeknek (41 és 42 volt, hanem a 2. után azt, hogy SOHA többé nem élhetem át. Voltak jó és rossz élményeim a terhességek alatt, mindkét szülés kedves emlék számomra, bármikor átélném újra, de nem lehet:(

A kisebbik születése után nagyon sokáig padlón voltam, hogy soha többé nem szülhetek. Most 19 hónapos és talán most érzem azt, hogy nem vágyok többé terhességre, szülésre... Bár, lehet hogy csak a kimerültség mondatja velem ezt:) Fene se tudja, fura ez az egész :)

2011. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Rettentően hiányzik,hogy már nincs a hasamban,szülés után hetekig sírtam mindenen.

Most 7 hónapos.

2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem problémamentes terhességem volt, és valahogy az egész szervezetem sokkal jobban működött, mint nem terhesen. Nem voltam fejfájós, sem frontérzékeny, jó volt a vérkeringésem és vérképem terhesen, holott amúgy ezek a "bajok" állandóan fent állnak. Szóval imádtam várandósnak lenni egyrészt mert egészségesebb voltam mint valaha, másrészt hihetetlen élmény, hogy egy kis emberke fejlődik bennem!

S szülés után nagyon hiányzott az a szuper állapot, de sajnos komplikáció miatt császárom lett, a lányom 6 hónapig megállás nélkül ordított, így azt mondom, hogy szívesen lennék még egyszer terhes, de sem a szülést/császárt, sem pedig az első nagyon nehéz hónapokat nem csinálnám végig még egyszer.

De megértem amit érzel, jó pocakosnak lenni és egy nagyon szép állapot ez, és bánom is hogy csak 9 hónapig tart.

Amúgy egy idő után tudatosul az emberben a dolog, és már nem lesz olyan rossz érzés, hogy elmúlt a terhesség. Jön más szép időszak.

2011. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én a 41. héten szültem. A terhesség első harmadában émelyegtem, folyamatos gyomorfájásom volt, a végén égett a gyomrom, vizesek voltak a végtagjaim, de annyira imádtam az érzést, hogy néha még most is sírhatnékom van, ha rá gondolok, pedig azt is imádom, hogy itt van velem a gyönyörű 9 hónapos kislányom! De valami fantasztikus dolog mikor ott van az a pici élet a pocakban!
2011. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!