Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sajnálja itt valaki még...

Sajnálja itt valaki még rajtam kívül, hogy vége lett a terhességnek? Pláne, ha nem tervez többet?

Figyelt kérdés
Nekem hirtelen lett vége a 37. héten,pénteken járt volna le az idő, sűrgősségi császár volt.Olyan gyorsan történt minden. Most élveztem a terhességet,jól viseltem.És az eszem tudja, hogy nem tudunk több gyereket vállalni, és ez nagyon elszomorít.Érez így még valaki,mert párom szerint ezek nem normális gondolatok, örüljek, hogy túl vagyunk rajta.
2011. júl. 26. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Én alig vártam, hogy vége legyen, de most utólag visszagondolok rá és hiányzik. Olyan jó érzés volt, és nem biztos, hogy át fogom élni még, és igen, néha hiányzik. :)
2011. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Hetekig bőgtem, mennyire hiányzik :-((( bár én asszem erősen depis lehettem akkoriban, de nagyon hiányzott, nagyon nehezen jött össze a picúr és lehet, hiába tervezünk többet is, nem lehet majd :-(((

37. hétre született ő is. ma már lassan 9 hónapos nagyfiú :-)

2011. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
19 hónapos a kisfiam,nem lesz több gyerkőcünk.én nagyon sajnáltam,sokat sírtam is miatta.és nagyon sokszor eszembe jut mostanában is,hogy milyen jó lenne megint átélni a csodát.
2011. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

2 kislányom van, tervezettek voltak, 22 hónapos és 5 hónapos.

Igen, hiányzik. Nagyon jó volt mind a kettő, semmi problémám nem volt. Egyenlőre nem tervezünk harmadikat, de remélem majd idővel még egyszer átélhetem. Az első császár volt, a második természetes szülés. Igaz hogy fájt a szülés de azt is átélném mégegyszer.

Szóval szerintem ez normális dolog, a várandósság nagyon szép dolog, főleg ha problémamentes a terhesség. :)

2011. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne is mondd! Olyan nosztalgiám van a etrehsség és a szülés miatt. Gyorsan ment, másfél óra alatt, fájdalomcsillapító nélkül, oké, fájt, de.... Úgy átélném mégegyszer. Az előző után, 10 éve azt mondtam, soha többet, de ez annyira más volt. Most úgy vagyok, megint mennék szülni.... De egy 3.-ban reménykedem pár év múlva....
2011. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

szia!

igen, én is sajnálom, hogy vége a terhességnek, valószínű nekünk sem lesz több baba. az első baba lombikkal sikerült, a 2. természetes úton. mindkét szülésem után jó pár napig depis voltam/vagyok, hogy vége, és soha nem lesz több ilyen, csodálatos érzés. katasztrófa, minden ehhez kapcsolódó dolgon sírok, hiányzik a pocakomból a babám, de az idő mindent helyrehoz. jó tudni, hogy nem egyedül vagyok így.

2011. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
nekem az hiányzott nagyon, hogy nem rugdos a pocakomban a babám, de pár hete újra érzem és szuper érzés :)
2011. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen, nekem is nagyon hiányzik.

Már 9 hónapos a kisfiunk, a 38. héten született, nekem is korai volt még ekkor a különválás a picimtől.

Szeretnénk ugyan még egy babát, de nem biztos, hogy összejön, az első is 2 évet váratott magára.

2011. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem hiányzott egy percet sem. Végighánytam (szó szerint) a kilenc hónapot (még a műtőben is, eü. okok miatt programozott császárom volt a 39. héten), szülés után ettem normálisan, 9 hónapig nem...brutál módon vizesedtem, és folyton fájt a fejem, szóval nekem nem volt leányálom a terhesség. Azóta újra babát várok (pedig akkor azt mondtam soha többet).... Most élvezem, csak a 6-8. hét között volt katasztrófa (játszóról sem értünk haza, bokor nem maradt szárazon)... De émelyegni ugyanúgy émelygek, és várom már, hogy újra a régi önmagam legyek (nem külsőre, mert imádom a pocakomat!!!!) Szerintem megint nem fogom visszasrni. Viszont a szoptatás nagyon hiányzik.... :) A párodtól meg ne várd, hogy ezt megértse, mert akármennyire kedves, érző lény, akkor is pasi, és soha nem fogja ezt 100 százalékig átérezni, hidd el nekem!) És örülj, hogy van egy egészséges gyermeked, és te is rendben vagy! Nekem azt nem értette meg a párom (bármennyire is próbálta), hogy miért telt hónapokba annak a feldolgozása, hogy császárral született a babám, egy percet sem vajúdhattam. Szerinte örüljek, mert így nem szenvedtem órákat és a babánknak is könnyebb volt, nem volt kitéve annak, hogy elkad, stb....
2011. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Az én babám még bent van, igaz nem sokáig (tegnapra voltam kiírva), de már most hiányzik, hogy nem lesz bent, nem fog rugdosni...
2011. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!