Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg beindítják a szülést...

Tényleg beindítják a szülést a frontok? Kinek jött be?

Figyelt kérdés
Jön a hidegfront,38 hetes vagyok. Megérzem a frontokat,pedig ez nem volt jellemző. Vajon beindul a szülés?
2011. jún. 23. 16:55
1 2
 1/14 Alinaaa ***** válasza:

Én is azt várom, ugyanúgy érzékeny vagyok:) Hát nem lenne rossz, ha bejönne ez a dolog a frontokkal, akkor hétvégére már kezünkben a pici.:)

Könnyű szülést 39hetes kismami

2011. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én télen szültem,a frontokat én is és a babám is megérezte,de nem akart kijönni. :)

40+5 napra született.

Ma 6 hónapos.

2011. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy szép, jégesős áprilisi napon szültem az első lányomat, nagykabátot és bundazsákot hozott be a férjem, hogy haza tudjunk menni.

A másodikkal a hidegfront utáni napon szültem, de a szülőszobán kellett még van két órát dekkolnom (a kötelező kettőn felül). A 30 férőhelyes osztályon nem volt egy szabad ágy sem!

Szóval nálam bejött a hidegfront. Könnyű és szép szülést nektek.

2011. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak két közeli tapasztalatom van, meg egy szülésznői vélemény.


A lányom is elindult amikor jött a front(én voltam az első a szülőszobán,utánam egy órával megtelt)


Az egyik barátnőm császárra volt kiírva, előtte lévő napra frontot mondtak. Még gondoltam is rá,hogy na bárcsak legalább a baba indítaná be a dolgokat és nem a doki,és valóban. A frontra elindult.


Aztán amikor én szültem,beszélgettem a szülésznővel,és ő mesélte,hogy a frontoknál szinte "hivatalosan is" készültségben vannak,mert általánosságban elmondható,hogy olyankor megindulnak a babák,és megtelik az összes szülőszoba + a vajúdók.

Ez persze azt jelenti,hogy rengeteg kismamánál beindul a szülés,néhánynak pedig nem.

Nyilván,nem tudhatod,hogy nálad hogyan alakul...

2011. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én az ellentábort erősítem,idén áprilisban jött a hideg front,jött a melegfront,én meg csak vártam a csodát,míg a kiírt napon végre úgy döntött a kislány,hogy megindul kifelé.
2011. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem hidegfrontra jött a babám októberben a 38. héten, de mind a ketten érzékenyek vagyunk a hidegfrontra.

A babám már pocakban sem mocorgott olyankor egész nap, most 8 hónaposan is nagyon aluszékony, kedvetlen olyankor.

2011. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem jött be, bár akkor melegfront volt, lehet, hogy a hideg miatt beindult volna, nem tudom:) Amikor én voltam télen szülni, üres volt a kórház, mert előtte lévő héten szült mindenki a melegfront miatt. Nekem meg sem kottyant:)
2011. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En tuleltem 2 hidegfrontot a kanikula kozepen...nekem nem segitett, a baboca 40+2 napra inditassal szuletett
2011. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

39+4 napos vagyok...nekem nem jött be a tegnapi hideg front :)))


szerintem annál számít aki érzékeny ilyenekre...én úgy tűnik nem vagyok :)))

2011. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én tegnap egész délután aludtam,úgy éreztem magam,mint aki fejbe vertek,de egyelőre megúsztuk. 38+2 hetes vagyok és az babám 40+6 hétre született,azt mondta a doki ő sem fogja elkapkodni. Zárt méhszáj,de jósolgatók vannak. Én nem bánnám ha jönne,mert nem akarom,hogy lelépjen a dokim júliusban és pont akkor szüljek:S
2011. jún. 24. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!