Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha túlhordja valaki, és...

Ha túlhordja valaki, és beindítják a szülést, akkor először oxitocinnal próbálkoznak? És mikor császárral? Ha nem jön be az oxi?

Figyelt kérdés
Több válaszban is olvastam, hogy x nap túlhordás után megcsászároznak valakit. De mi alapján? És mi az előzménye?
2009. szept. 29. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz császár ha adják az oxitocint és nincs fájásod.Nálam az elsőnél 2 hetet vittem rá,majd feltett valami zselét/nem fájt/De nem volt hatás.Bekötötték az infuziot,burkot repesztett és már jöttek is a fájások.Közbe tágultam rendesen.Meg is lett 3 ora mulva a kislányom.Most ugyanigy minden,de hiába adták a sok oxitocint semmi fájásom nem volt,igy császár lett.el kell hogy mondjam nekem ez jobb volt,mint a szülés.Persze embere válogatja.
2009. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 12 nap túlhordással feküdtem be, a dokim feltett a méhszájba egy ballont, ami tágította volna a méhszájat, és a fájásoknak is meg kellett volna indulni, de nem így történt. Másnap oxyt kaptam, de semmi. Harmadnap megint oxy, de több és gyorsabban, akkor 2 perces fájásaim lettek, de két óra elteltével elkezdtek gyengülni, és nem tágultam semmit, így császár lett a vége.
2009. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem túlhordás után 3 cm volt nyitva a méhszáj, burkot repesztettek, és magától jött utána minden 8 óra alatt természetes úton lett meg a lányuk...
2009. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem zselét és oxitocint mondtak, de aztán mire megindították volna meglett a lányom magától-.
2009. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!