Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan valakinek, hogy...

Volt olyan valakinek, hogy semmi gorcs, minimalis joslo, es egyszer csak derult egbol vegre elindult a baba?

Figyelt kérdés
Mert en igy vagyok ezzel.Mar alig tudjuk megoldani ovis kislanyunk ejszakai felugyeletet,ha ejjel kene rohanni.1,5 orannyira a Janos korhaz.Sakkozunk mikor ki vigyazzon ra,es semmi elojele hogy kisőcsi keszulodne.39 hetet taposom,1 hete elment a nyakdugo.Ha bejott volna a doki joslata,mar itthon babaznek.Mehszajam 2211.Es tok jol vagyok....:-)
2009. márc. 23. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nem leszámitva a derékfájást amit a szekrények suvickolása miatt éreztem.Nem görcs volt csak sok munka :-)))Este arra lettem figyelmes nagy valami csúszott ki belölem :-)))(nyákdugó)Reggelre meglett a lányom.Könnyű szülést!
2009. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat akkor barmikor megtortenhet.Nagyon varom.Argus szemmel figyelem a testem.

Jo babazast mindenkinek,es konnyu szulest!

2009. márc. 23. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi..aztán hajnalban (miközben aludtam) elfolyt a magzatvíz.Délután megszületett a fiam. :)
2009. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi jele, még jóslófájások sem, sõt a magzatvíz sem ment el, mindkét szülésemnél burkot repesztettek. Szóval igen, mással is elõfordul :)
2009. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a hátam fájr egész nap de nem foglalkoztam vele, mert a terhesség végéől már folyamatosan fájt. egyre jobban kezdett fájni estére, aztán bevéreztem. mentünka kórházba, megvizsgáltak, burkotrepesztettek és meglett a baba. kb. 1,5-2óra volt az egész, beleétve , hogy hazahivtam a párom, beértünk a kórházba. 03-40re értünk be a kórházba és 04-17re lett meg a baba.semmi előjel nem volt.
2009. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is hirtelen jöttek a dolgok. igaz én a kórházban töltöttem az utolsó egy hetemet ikerterhességből kifolyólag. A keményedéseken kívül nem volt semmi bajom, de nálam ezek a tünetek elég korán jelentkeztek, ezért nem is különösen foglalkoztam vele. Este fél kilenc lehetett, a szobatársammal valamin nagyon nevettünk, és akkor éreztem a hasamban egy olyan pattanás szerű valamit, és már folyt is a magzatvizem. Vittek a szülőszobára és mindkét babóm természetes úton éjjel 2 órára meg is született.


Szerencsés szülést kívánok és persze gyorsat!!!

2009. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg josloim sem voltak.Csak este hirtelen ereztem amikor felalltam a szekrol,hogy valami elont, elment a magzatvizem.Masnap delutan haromra meglett a babocom.Most mar hathetesek vagyunk.Konnyu szulest!
2009. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, en meg a szüles elött vagyok, de jo volt olvasni a soraitokat, köszi mindenkinek! :)


Egy kicsit most arrol fogok abrandozni, hogy nekem is szerencses lesz, szep es gyors szülesben lesz reszem.


Szep napot, szep, boldog babakat! :)

2009. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!