Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatjuk így?

Meddig húzhatjuk így?

Figyelt kérdés
32 hetesen elment a nyákdugó és beindultak a fájások de szerencsére infúzióval sikerült leállítani a folyamatot a méhszáj vuszont 1 ujjnyira nyitva maradt. Ez tegnap reggel volt,azóta kórházban vagyok és úgy tűnik,hogy itt is kell maradni pár hétig. A kérdésem,hogy szerintetek meddig húzhatjuk így? Volt valaki hasonló helyzetben?
2011. jún. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom valamiért kiakart indulni,oka volt...
2011. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ment el a nyákdugóm, de a fájások beindultak a 30.héten, infúzió, leállt minden, 1ujjnyira nyitva voltam onnantól, fekvés(én hazamentem a khból), nagyon erős front jött és este szeretkeztünk is, ezért indult meg a dolog

38.héten született a kicsi, egészségesen 9/10es agparral, normál súllyal, hosszal, "kopaszon", hétfőn lesz 2éves.

Annyi, hogy a szülés közben bekakilt, nehezen viselte a tortúrát(mai napig nem értjük, miért volt a tortúránk, és nem vették ki időben, hála nem lett baja, ez a lényeg)

2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 31+5 hetesen indult be a szülés, és ment el a nyákdugóm, infúzióval visszatartották, meg kaptam tüdőerősítöt is!Nekem teljesen elvékonyodott a méhszáj, és kinyíltam 2 ujjnyira!

Ez egy péntaki nap volt, én is hazakértem magam a kórházból szerdán!Feküdni itthon is tudtam, anyósom sokat sígített! :)

Nálunk 20 fokot esett a hőmérséklet azon az éjszakán mikor beindult, meg másfél évvel ez előtt volt egy méhszájseblefagyasztásom, erre akettőre fogta a doki, meg nagy is volt már akkor is a babaám!


Nekem akkor azt mondták az első hó tuti beindítja megint, de hogy dec 7-ig nem húzzuk ki az biztos, és örüljek, ha a 35. hétig egyben maradunk!

Hát a 35. hétig szinte folyamatosan feküdtem, viszont ahogy azt betöltöttem ( a lányom már 3 kiló volt akkot) utána ugyanúgy takarítottam főztem mostam vasaltama kis gönceit, bevásároltam (nem nagy cipekedéssel természetesen), é végül 39+4 re született akkor is fájásokkal kezdődött!


3950 gramm lett és 61 centi!9/10 apgárral!Szóval neki sem lett semmi baja! :) 4-én volt másfél éves! :)

Nyugodj meg, akkor jön mikor neki a legjobb lesz!Most is front van 10 fokot esett a hőmérséklet!


Te légy nyugodt, és beszéld meg vele, hogy Te még nagyon szeretnéd, hogy Ő bent legyen egy kicsit!


De látod van rá esély!Pihenj amennyit csak tudsz!

2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! Így már bizakodóbb vagyok! :)
2011. jún. 21. 10:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!